Kızlar, bele yapılan dövme?

Toplumumuzda beline dövme yaptıran kızlara, hafif kız muamelesi yapanlar var. Siz, beli dövmeli bir kız hakkında önyargılı olur musunuz? Belinizde dövme var mı veya yaptırmayı düşündünüz mü?
(not: Kesinlikle bu konuda önyargım yok.)

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben de istiyorum da dovmem var diye acik gezinecek halim yok. Gormesi gereken kisi gorur, bir de yazin sahilde. goren gorur gerisi faso fiso. Kimseyi de ilgilendirmez 😄

0|1
    0|0
  • saçmalık. bende dövme yok ama bir dövme ile kıza ön yargılı yaklaşılmaz. çok güzel bel tarafında bence uygun :) bu arada onu dövme yaptıramayan kızlar çok söyler ama hayalidir :)

1|1
    0|0
  • Yok ama düşünüyorum yaptırmayı çok şık duruyor. Başkaları istediğini düşünsün.

0|1
    0|0
  • Off saçma neyse evet hoş duruyor😊

0|1
    0|0
  • Kimseye karışmam sonuçta kişi kendinden sorumlu bana yorum yapmak düşmez ben özgürlükten yanayım herkes napıyorsa yapsın saygı duyarım yargılayamam..

0|1
    0|0
  • Hafiflikle ne alakası var ya isteyen istediği yere yaptırır ne var bunda

0|1
    0|0
  • Bende yaptiricam arka tarafima bele bence güzel duruyo, o basit olanlar bence surekli onu birilerine gösterme çabasında olanlar

0|0
    0|0
  • Ön yargim var tabiki buna karsi cok basit duruyor hele her firsatta onu gösterme cabalarina giren kizlarda

0|0
    0|0
  • Hiç duymamıştım toplumunuz beyinsiz olmalı

0|0
    0|0
  • yaptırmayı düşünmedım

0|0
    0|0
  • Ben kasıklardakini seviyorum bel banel

0|1
    0|0
Yükleniyor...