4 sene çöp mü dinledim ben? (Sagopaa:/ ) ?

Sagopanın son değişimini nasıl yorumluyosunuz? Açıkçası ben yakıştıramadım.Senelerdir dinlediğim, her yalnız kaldığımda yanımda bulduğum, her dinleyişimde yeni birşeyler öğrendiğim kişiyi tanıyamıyorum artık.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sonradan inancı bozulmuş.. ayağını kaydırmışlar. artık dinlemezsin olur biter.

0|0
    0|0
    • Öyle olmuş maalesef üzüldüm gerçekten

Erkekler Ne Diyor 6

• Sagopa 2008 den sonra dinlemez hale geldi

0|0
    0|0
    • Bence 2008 den sonrada gayet iyiydi

• ben 2006 yılında başladım, bir değişim olmadı hala eski sago. belki ufak değişimler geçirmiştir. artık 40 yaşına geliyor.

0|0
    0|0
    • Düşüncelerindeki değişimden bahsetmiştim ben

• zaman insanları değiştirirmiş demek ki hani aynı kalmıyorlarmış olabilir, kendi düşüncesi kendi fikri napabiliriz. bizde değiştik oda değişmiştir. sen bile değişmişsindir.

• Öyle evet haklısın

• Bir sagocu olarak sasirmadim. O sozleri yazmak icin kafanin guzel olmasi sart. Tabi herseyin bir bedeli var !

0|0
    0|0
    • Aslında din hakkında konusmasaydı önceden böyle hissetmezdim he der geçerdim. Ama başka türlüde sevdirmişti kendini.

• rap fazla dinlemem ama bir ara dinledim güzel sevdiklerim vardı şimdi dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • nasıl yani ne olmuşki?

0|0
    0|0
    • Sünniliği ve hadisleri inkar ediyo artık

• Facedeki gruplardan ve edip yükselin videosundan

• kendisinin sosyal medya ile pek ilgili olduğunu sanmıyorum, edip yükselide tanımıyorum benim tanıdığım sago halen aynı yani sorun yok dinlemeye devam :)

• Sen çöpsün sago ise çöpçüler kralı.
    İşte sizin gibi zihniyet yüzünden gerçek sanatçılar bir yere gelemiyor türkiyede. Ancak popçular raxscılar gündemde.
    Sagopa kajmerin geçmişte yaptığı işler bellidir, sen hemen popülerliğini yitirdiğinde sevmiyorsan sen nefsin için seviyorsun. dinler geçerim
    cahiller

0|0
    0|0
    • Popülerliğini yitirdi diye değil inancı değişti diye söyledim ben bunları.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendisine Hz. Edip r. a. diyen birinin dediklerine asla kafayi takmam.. O Hz. Kelimesini neden kullaniyor bu benim umrumdada değil ben Sagocyu inancından ötürü değil sesinden ötürü kelimelerinin gerçekliğinden ötürü dinliyorum.. Gerçekten Rap i adam akilli dinleten bir sanatçı.. İnanıp inanmaması açıkçası umrumda da değil çünkü bu kişisel bir yargı nasıl etrafımızda ateistler gbi pek çok düşünce biçimi varsa dini konularda şahsi konulardır.. İsteyen istediği dini seçmekte özgürdür.. İnanmaması üzdü tabikide ama ben hâla eski sago yu görebiliyorum.. Her dinlediğimiz her izlediğimiz her beğendigimiz sanatçıların inançları aynı değil bunu biliyorsundur.. Bu da öyle bunu böyle düşün.. Beni kendisinden uzaklaştırmadı hâla dinlemeye devam edeceğim usta isimlerden biri olarak görüyorum :)

0|0
    0|0
    • Anlatmak istediğim sadece müziğiyle değil birçok yönüyle sevdirdi kendini. Dediğin gibi edip yüksel gibi bir insanın peşine takılacak kadar aptal olamazdı benim tanıdığım kadarıyla sago. Hatta bu yüzden bircok dinleyenini kaybetti.

• Evet bie çok yönyle sevdirdi.. Dediğim gbi olayi tam olarak bilmiyorum.. Şarkıları ve sesi hâla mükemmel kendini çöp dinliyomus gbi hissetmen saçma :) kaybedebilir bazı insanlar buna tepkide yaratabilir ama biliyorsunki hatasız kul Hz. Muhammed sav den baska yok. sagopada bir kul ve hatalarıda olabilir.. Allah boşluğa düşürmesin en kısa zamandada dogru yolu bulsun der susarım ama bu onu dinlemeyecegim anlamina asla gelmez sesi için Rapi sevdiren tek kisi oldugu icin yanındayım :)

Yükleniyor...