Tesadüfen oyuncu olmak?

merhaba arkadaslar
Sizce egitim almadan oyuncu olunurmu? kücüklügümden beri oyuncu olma istegim var 10 yasindayken 1 yillik tiyatro egitimide almistim. Fazlasiyla hosuma gitmisti ama aile yüzünden baska bir bölüm okudum.. şu an cokta güzel bir isim var ama icimde hala farkli bir istek var.
Mesela fahriye evceni bilen varsa oyunculukla alakasi yoktu ama tesadüfen bir ünlü bayan tarafindan kesfedilmisti. Benimde acikcasi böyle bir ümidim var. Ajanslara kayit istemiyorum ailemde izin vermez güvenilir degil vs vs. Tek care güzelligimden etkilenip kesfedilmek

Sizce bu zamanda öyle bir ihtimal varmi? nerelerde gezmem lazim hangi mekanlara gitmem lazim
kisacasi ne yapmam lazim ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bu tamamen yetenek işi tabi. bende çok istiyorum Antalya devlet tiyatrosundayım gerçekten çok güzel ve heyecanlı. aile her zaman engel bu konuda benim ailem üniversiteden mezun ol sonra olabilirsen git oyuncu ol ama önce okulun demişti bende şu an onu yapıyorum. tiyatro eğitimi alamasan bile okulda yapıyorlar ona yine katıl önemli olan pes etmemek umarım hayaline kavuşursun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Millet mal mal yorum yapiyor. Yok yonetmenin altindan gecer falan filan diye. Bunu şahsen gören var mı da mal mal yorum yapiyorlar. Neyse Soruna gelirsek yorumlari okudum en tecrubeli yorum benden gelecek. Sektor ile ic ice oldugum icin yardimci olayim. Oncelikle hangi tiyatro okulunda egitim aldin? istanbuldaki Cast ajanslarinin cogu sahtekar. Bazilari figuran oyuncu secer. bazilari ise profesyonel oyuncu secer. Unlulerin cogu besiktas/bebek de daha cok dolasir. Cogu Bebek de oturur bilgin olsun. Yonetmenin kucagindan gecer lafida bazi gerizekalilarin kizlarin unlu olmamasi icin (kiskanclikdan) cekememezlikden soyledigi laflardir. Hangi tiyatro okulunda egitim aldin? İstedigin soruyu sorabilirsin 4 dizide 13 reklamda gorev aldim. şu an askerlik dolayısı ile dizilerde oynamıyorum. Hayat Bilgisi (20bölüm), Arka Sıradakiler (12 bölüm), Arka Sokaklar (2bölüm) gibi dizilerde oynadım. Sormak istedigin soru var ise yardimci olurum. Sen yeterki kendine hedef belirlemissin bu hedefde ilerle..

2|0
    0|0
    • Tiyatro eğitimi almamış olmak bu konuda büyük bir eksiklik mi? Ben de tiyatro eğitimimi çok kısa sürede bırakmıştım mesela. Çünkü dizi ve fimle tiyatronun çok farklı yönleri olduğunu farkettim.

• Merhaba arkadaşlar İstanbul'da olanlar olarak kısa flim ekibi kurmak istiyorum genç denilen 17 24 yaşları arası bay bayan insanlardan oluşan bir ekip değilde bir aile kurmak istiyorum fedakar gençler topluluğu biliyorsunuz ki Ahmet Uluçay ilk flimini bir video kamerayla çekmişti bizimde elimizde olan kısıtlı imkanlarla yeri geldiğinde sağ maneviyat yeri geldiğinde solcu isyankar flimler çekmeyi düşünüyorum çünkü bu ekip ( aile) öyle bir şey olmalı ki birgün ikiside fikirlerinin söylesin ben basitinden sag sol dedim bunlar dahada ayrılabilir ama ayrıştırmaya gerek yok çünkü sanat toplum için yapılır diye düşünüyorum ben bu ekipte yer almak isteyenler benimle özelden iletişime geçebilirler (yer İstanbul )https://www.facebook.com/derdibilinmez1

0|0
    0|0
  • Sen tiyatroya kaydolmadan boyle bir sansin yok. Gunumuz sinemasinin kurallari da belli aktris olmak yonetmenin yatagindan gecer. Daha bunun senaristi, yapimcisi var. En iyisi git tiyatroya yazil.

0|1
    0|0
  • Mumkun bende yonetmenlik yapiyorum buna benzer bir suru hikaye gordum kesfedilemeyi kafelerde sokaklarda arayana kadar en azindan bir ajansa yazil setlere gitmeye basla kesfedilmn daha kolay olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mankenler oluyor senmı olamıcan :)

0|0
    0|0
  • Bu sansla alakali ve nadir olabilecek bir sey. Tamam boyle bir cok kisi var ama yine de az bir olasilik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...