Bakarmısınız? bildiğiniz komik bişyler varmı? :)?

bildiğiniz komik bişyler ;hikaye,fıkra varmıdr??varsa yazın lütfen merk ediyorm

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Alo, kuyumcu mu?

-Evet, buyrun.
    Benim kuyumu siz mi kazıyorsunuz?

+Zenginler ne yer?
    -Et.
    +Peki fakirler ne yer?
    -Hayalet

+Adamın biri balkondan atlamış, ölmüş.
    Biri daha atlamış, ölmemiş. Neden?
    -Çünkü ölenle ölünmez.

Ali ağaca çıkmaya bayılıyormuş.
    Ağaca çıkarken bayılmış.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Reha Muhtar 100 yaşını aşmış bir köylüyü programına davet etmiş :
    -Efendim, bu kadar zamanda kimbilir ne güzel olaylar yaşamışsınızdır.
    -Güzel bir anınızı anlatır mısınız", diye sormuş. İhtiyar başlamış :
    -Bir gün bizim muhtarın eşeği kayboldu. Bütün köy eşeği aramak için dağa çıktık. Saatlerce aradık. Sonunda da bulduk. Başladık dağ yolundan aşağı inmeye. Birden bizim muhtarın eşeği gözümüze bir güzel görünmeye başladı... Derken Reha Muhtar araya girmiş :
    -Aman efendim, oraya girmeyelim, bu hikaye tehlikeli olmaya başladı. Başka bir güzel anınızı anlatın. İhtiyar köylü söze devam etmiş :
    -Bir gün bizim muhtarın kuzu kayboldu. Bütün köy muhtarın kuzusunu aramak için dağa çıktık. Saatlerce aradık. Sonunda da bulduk. Başladık dağ yolundan aşağı inmeye. Birden bizim muhtarın kuzu gözümüze bir güzel görünmeye başladı.. Demeye kalmadan Reha Muhtar yine adamın sözünü kesmiş :
    -Aman efendim, oraya da girmeyelim. Siz en iyisi kötü bir anınızı anlatın. Adam yeniden söze başlamış :
    -Bir gün ben kayboldum...

0|0
    0|1
  • valla gecen cok gulmustuk buna bılmem sımdı komık olur mu

antalyada adetmıs askere gıden adama asker gecesınde en son ne yemek ıstedıgı sorulurmus söyleyınce de askerın annesı o yemegı yapar tum mısafırlere yedırırmıs. bızım arkadasın abısı askere gıdecek annesı soruyo evladım canın ne ıstıyo dıye. abısı de ben tokum dıyo :D:D

@KadirSrpdg de mı knka :D:D

0|1
    0|0
  • Hoş bir bayan, uzunca bir yolculuktan sonra oteldeki odasına çekilmiş, yatmaya hazırlanırken, birden komodinin uzerinde duran kurbağayı görünce irkilmiş, korkmuş... Derhal resepsiyonu arayarak; "Odamda bir kurbağa var hemen gelin " demiş. Görevli; "Efendim o kurbağa özeldir ve bayanları mutlu etmek için odaya konmuştur, denemek isterseniz, bacaklarınızın arasına koyun! " diye cevap vermiş. Kadın şaşırmış ama merakta etmeye başlamış... Bir süre düşündükten sonra denemeye karar vermiş ve kurbağayı bacaklarının arasına koymuş... Kurbağada hiç hareket yok... Tekrar resepsiyonu aramış: "Bu kurbağa anlattığınız şeyi yapmıyor ! " "Hemen geliyorum" demiş adam, içeri girdiğinde bayan yatağın üzerine uzanmış halde merakla beklemekte.. Adam kızgın bir sesle kurbağaya seslenmiş: "Bak son kez nasıl yapılacağını gösteriyorum ona göre ! (Bunuda ksde okumustum:)

0|1
    0|0
  • bir gün bir adam varmış cok sapıkmış her eğilen kadına tecavüz ediomuş oğluda ona özenmiş beraber yapiolarmis bir gün bunların rüyasına azrail gireer bidaha yaparsaniz cehennemden çıkamassınız demiş bunlar o gün bırakmış üstünden biraz zmn geçmiş bir kadın görmüşler sexsi fıstık gibi falan sonra bunlar tecavüz etmiş ölmüşler cehenneme gitmişler tabi ama oda ne her taraf buz gibi tir tir titriolar sonra çocuk şeytana sormuş bura cehennem deilmi seytan evet demiş yanmamız gerekmiomu evet demiş şeytan çocuk demiş peki nie soğuk nie donuoz şeytanda demiski LN OLM BABAN YÜZÜNDEN EĞİLİP Bİ ODUN ATAMIYOZKİ

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz var bir tane.

0|0
    0|0
  • anlat demekle olmaz anlatiyim mi? :D :D

0|0
    0|0
  • aptallar ne der

0|0
    0|0
  • olmaz mı dolu :D

0|0
    0|0
  • amaç zeka seviyesini mi ortaya çıkarmak mı, yoksa artık çok mutsuzsun burası son durak mı :)

0|0
    0|0
  • Çocuk musun ya :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...