Bır korku fılmı senaryosu yazacak olsanız konusu ne olurdu?

bır korku fılmı senaryosu yazacak olsanız konusu ne olurdu ? yaratıcı fıkırlerınızı beklıyorumm :)

0|1
9|26

En İyi Kız Görüşü

• seni koyardım kankito

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir canavar olacak
    herseyi yiyicek
    Aslinda o canavar degilmiste bir erkekmis
    Bir cadinin lanetine ugramis
    sonra kalbi masum bir kiz sayesinde eski haline dönebilecekmis
    Sonra esas kiz cikar ortaya
    canavari öldürmeye gider
    Sonra canavar buna asık olur
    korku bitti ask oldu sanırım:)

1|0
    0|0
  • Hayaletin Avı. Konu bir evin sahibi tarafından satılmasıyla başlıyor. evi yeni evlenmiş bir çiftt alıyor. yanlız bu çiftin bilmediği birşey var. oda evin ölen sahibinin hayaletinin olmasıdır. ve evi satan adam sırf bu yüzden satmıştır. ölen kişi uzun zaman evvel evine giren hırsız tarafından öldürülmüştür. ve tekrar geri gelip, o evi korumak istemiştir. kim gelirse gelsin, o eve giremeyecekti. yeni evlenen çift işte bunu bilmiyordu. geçen günler, haftalar ve aylar birbrini kovalıyor. gariplikler başlıyor. gaipten sesler ve uğultular devam ediyordu... neyse ekmeğimi yiyim devam ederim :d

1|0
    0|0
  • geceleri tuvalet ve banyoda beliren lanetli ruh.. ve sen bu gece mutfağa gittiğinde ensende onun soğuk nefesini hissedeceksin, sonra tuvalete gittiğinde sakın aynaya bakma, yüzünü yıkarken lavaboda kafanı kaldrıdığında arkanda yüzünün yarısı yanmış, yarısı erimiş, gözleri pörtlemiş lanetli ruhu göreceksin..

1|0
    0|0
  • resident evil tarzı bişey

1|0
    0|0
  • Sehpaya çarpan serçe parmak. 😳

1|0
    0|0
  • Senin hayatın olurdu

0|0
    0|0
  • Ölüm tribine giren bir kesin gercek hayatla baska boyut arasında gidiolgelmesi filmin sonuda aslinda bunların hic birinin olmayisi gibi bilim kurgu korku düşünüyorum:)

0|0
    0|0
  • Ben yazsam farklı olurdu artık çok sıradanlaştı genelde 5.6 kişilik bir grup vardır 2 kız seksi ve güzeldir 1 özgüvensiz vardır şişman ve gözlüklü çocuk vardır nedense hep ilk o ölür bide kahraman vardır iyi bir kızla sevgilidir. En büyük hobileri ormandaki ıssız bir kulubeye gidip teker teker avlanmaktır. Hiç bir şekilde tahmin edilmiycek bir son yazardım... Kesin biri kurtulurdu umut tükenio diger türlü.

0|0
    0|0
    • sen dırek fılmı yazdın 😂

• Bide aile bir eve taşınır eskiden o evde kalanlar ölmüştür. sıktı artık bu iki konu üzerinde dönüo filmler

• aynen o yuzden yenılerı arıyoruz :D

• bakireyim diye evlenen kizin gerdek gecesi yalanin ortaya cikmasi ve gelisen korkunc olaylar zinciri :p

0|0
    0|0
  • Ruh hastası bir pisliğin elinde Demir testeresiyle Tuz gölü Şereflikoçhisarda KAtlimanını anlatıcak :P
    5 ünili genç tatil için falan hahaa :ddd

0|0
    0|0
  • Bir kiz 3 erkek vahsice tecavüz ediyolar işkenceler filan mazoşistlim olucak sonra kızı bir yere gomucekler kız ordan kurtulucak o 3 erkeği tek tek iskence yaparak oldurucek.

0|0
    0|0
  • Köpekler zombi oluyor ve sahiplerini yiyorlar
    Siyah olanlar daha bir vahşi oluyor ve canlı canlı bağırta bağırta yiyorkene... :d

0|0
    0|0
  • özgeçmişimi yazardım tarantino marantino holiwood tayfasının alayı işsiz kalırdı

0|0
    0|0
  • öfkeli kızlar

0|0
    0|0
  • Bir takım grub arkadaş cinlerler imtehanları anlatırdım

0|0
    0|0
  • Hakli bir intikam!!!

0|0
    0|0
  • SATANİZM :)

0|0
    0|0
  • konusunu bilmiyom da kapagına seni koyarım xd

0|0
    0|0
  • ben romatık ve korkuyu on planda tutum ıntıkam uzerıne fılm yapardım

0|0
    0|0
    • burada kıı amac korku ama

• yetenek meselesı :)

• :) o bende yok o zaman be canım ya aman benımde farklı yetenekelrım zzaten benım bağlamam bana yeter :)

• Korku olurdu :)

0|0
    0|0
  • Ermeni soykırımı

0|0
    0|0
  • Konulu olurdu eminim

0|0
    0|0
  • KEZBANSKİ

0|0
    0|0
  • canlanan kadavralar, zombiler olabilir :d

0|0
    0|0
  • Yaptığmız takıntılar ve ilerledikçe işin ciddiyete dönüşmesi

0|0
    0|0
  • Van gölü canavarı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevisgen universiteli gencler karavana binip kamp yapmaya giderler. Sonrasinda bir ormanda duraklarlar. Gece karanlikta yildizlari izlerken, karsi tepede bir ates yanar. Universiteli gencler durbunle o nedir diye bakarlar. Gorduklerine inanamazlar. Karsi tarafta bir insan kurban edilmektedir. Ayni anda universiteli genclerden birinin sarisin kiz arkadasi yanlislikla feneri acar. Karsida ayin yapanlar bunu farkederler ve unilileri yakalamak icin yola koyulurlar. Sonra cocuklar kacar bir kasabaya siginir. Ancak o kasaba ayin yapanlarin kasabasidir. Yavas yavas grup bir bir eksilir. Bakalim kim hayatta kalacak. ; )

1|0
    0|0
  • benim aklımda var bir korkudan ziyade cinayet kitabı yazmayı düşünüyorum böyle köşkte işlenen bir cinayet, çalışanlar ve evin sahipleri vs vs sonra katil evin en yaşlı aşçıcı olacaktı. :D

1|0
    0|0
  • Saw ın devamını yazabilme kabiliyetim olsun isterdim.

1|0
    0|0
  • Git ya ne korku filmi😰😰

1|0
    0|0
  • Marlboro'ya nasıl "köpek öldüren" diyorlarsa, korku filmi sektöründe AHS de öyle bence, o tarz bişey yazardım

0|0
    0|0
  • Takma dişlerin intikami...

0|0
    0|0
  • Dünyanın sonunu getiren bir virüs üzerine yazardım her şeyi 😄

0|0
    0|0
  • benim hayatım

0|0
    0|0
Yükleniyor...