Hadi herkes Türk olarak dinlediği sanatçıları yazsın bakalım müzik türü kimlerde geniş?

ben başlıyım. Niyazi Koyuncu, Kazım Koyuncu, Şevval Sam, Leman Sam, Erkan Oğur, Erdal Erzincan, Tolga-Arif Sağ, Grup Abdal, Ezginin Günlüğü, Efkan Şeşen, Bulutsuzluk Özlemi, Grup Yorum, Koray Avcı, Suavi, Yeni Türkü, Zülfü Livaneli, Cem Doğan, Ahmet Aslan, Aynur Doğan, Kıvırcık Ali, Kardeş Türküler, Mikail Aslan, Servet Kocakaya, Yılmaz Çelik, Erdal Güney,Resul Dindar ,Selçuk Balcı,Zafer Güler, İlkay Akkaya, Edip Akbayram, Cevdet Bağca, Nurettin Rençber, Ahmet Kaya, Yaşar Kurt, Onur Akın, Aytekin Ataş, An'dan İçeru, Oğuz Aksaç, Mustafa Özarslan, Sabahat Akkirz, Fuat Saka, Duman daha sayamadığım bir sürü vardır ya siz :)

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• müslüm gürses ahmet kaya barış akarsu duman gülden karaböcek çelik pera cengiz kurtoğlu atilla kaya

0|1
    0|0
    • kafam durdu gerisini sen tamam la artıkın:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Duzenli olarak dinledigim sadece Göksel var ama genel olarak senle uyuyor zevklerimiz.

0|1
    0|0
  • cem adrian oldukça fazla, gerisi parça parça

0|1
    0|0
  • Duman, müslüm baba, hande yener, sertaperener, nurettin rençber demir demirkıran, gripin, mfö, yaşar, ayna, gökhan türkmen, louis armstrong, demis roussos, frank sinatra, nina simone vs. Vs.

0|1
    0|0
  • Ea maNga Duman vs cok uzar.

0|1
    0|0
  • herkesi yazmışsın :D

0|1
    0|0
    • yok be yazmadıklarım var daha. unuttuklarım çok var :)

• emre aydın gökhan türkmen halil sezai

0|1
    0|0
  • okumaya üşendim.. yazmaya daha çok..

0|1
    0|0
  • İlkay akkaya, birsen tezer, duman, teoman, suavi, yıldız tilbe, hüsnü arkan, yalın

0|1
    0|0
  • Yukarda yazanlarin cogundan dinliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayanlardan : Sıla , Aynur Aydın

Erkeklerde : Tarkan , Gökhan Tepe

0|1
    0|0
  • Neşet ertaş mustafa yildizdogan ahmet safak

0|1
    0|0
  • şu an Mustafa Yildizdogan Kim ne bilsin

0|1
    0|0
  • Türkçe dinlemiyorum fazla

0|0
    0|0
  • I'm an Albatroz dim dim riririmrim 😎

0|0
    0|0
  • bunların neredeyse hepsini hayatımda ilk defa duyuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...