En iyi filmler...Film önerileri...Tavsiyeleriniz neler???

Psikolojik dram olabilir. Romantik de olabilir. Saçma olmasın. En iyi filmler...Film önerileri neler? Şimdiden teşekkürler...

1|1
178|362

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 362

• Şimdi vereceğim isimlerden daha iyileride var ama onlar imdb den ünlü olduğundan söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

Kaçaklar - The Losers 2010 = Bir grup asker operasyona gönderiliyorlar sonra onları gönderen komutanları onlarıda öldürüp olayı kapatmak istiyor onlarda kendilerine öldü süsü veriyor geri peşlerine düşmesiyle başlıyor. Aksiyon filmi.

Kötü Şöhret - Notorıous 2009 = Bir mahallede zenciler filan var uyuşturucu filan satıyor sonra aralarından teki ünlü oluyor ama yine uyuşturucuya devam öyle bir hayatı konu almışlar.

Proje X - Project X 2012 = Bir grup genç aralarından tekinin ailesi geziye gidecek buda fırsatı değerlendiriyor parti yapıyorlar evde 20 30 kişi beklerken binlerce kişinin katıldığı bir parti oluyor, sonra ortalık yanıyor filan baya kaynak bir film.

Asi Kızlar - The Runaways 2010 = Farklı yerlerden bir kaç kız zamanla onları ünlü yapmak isteyen bir adamla tanışır gerçek bir hayattan alınmış filmin sonunda öyle söylüyor, yavaş yavaş bunları eğitir filan kızlar uyuşturucuda kullanıyor, gençlik filmi gibi gothic tarzda kızları anlatıyor.

Konusu aklımda kalanlar bunlar. Birde Yaralı Yüz - Scarface 1983 var buda güzeldir.

0|0
    0|0
  • Romantik:not defteri ve not:seni seviyorum ikiside guzel film
    Korku:korku kapani-teksas katliamı-koleksiyonu-otostopcu-tepenin gozleri
    Komedi:vay anam vay seriisi ve korkunc bor film serisi
    Savas:kral arthur-barbar conan-pers prensi:zamanin kumlari-son savasci
    Bilim kurgu fantastik:ben efsaneyiim (korkuda var azcik :)-tron efsanesi-avatar-ben dort numara
    Aksiyon gerilim:hizli ve ofkeli serisi-olum yarisi serisi-aclik oyunlari-yasamak icin oldur-127 saat
    Ve bide esaretin bedeli bunlarin hepsi guzel filmler :D

1|0
    0|0
  • Hayatımda izlediğin en güzel filmdi diyeceğiniz bir film, uzun metrajlı ama bir solukta izlenen bir film

link

0|0
    0|0
  • Bu fİlmleri kesin izlemişsindir ama izlemediklerin varsa izle pişman olmazsın
    Sadece Oldboy u izlerken biraz sıkılabilirsin

OYUN (The Game / David Fincher / 1997)
    ZİNDAN ADASI (The Shutter Island / Martin Scorsese / 2010)
    İHTİYAR DELİKANLI (Oldboy / Chan-wook Park / 2003)
    AKIL DEFTERİ (Memento / C. Nolan / 2000)
    PSYCHO (1960)
    ALTINCI HİS (The Sixth Sense / M. Night Shyamalan / 1999)
    OLAĞAN ŞÜPHELİLER (The Usual Suspects / Bryan Singer / 1995)
    PRESTİJ (Christopher Nolan / 2006)
    DÖVÜŞ KULÜBÜ (Fight Club / David Fincher / 1999)
    YEDİ (Se7eN / David Fincher / 1995)

1|0
    1|0
  • Çalıntı hayat
    Now You See Me - Sihirbazlar Cetesi (2013)
    21 (2008)
    Trance - Trans (2013)

0|0
    0|0
  • Paranormal Activite
    Şeytan çarpması
    Exorcist
    The Omen
    halka
    garez
    IT

1|0
    0|0
  • link unthinkable
    link scott Pilgrim the world
    link back to the future
    link It.

bir kaç öneri olsun.

0|0
    1|1
  • 1 kezban 1 mahmut mu izliyosun? :D filmlerle dalga geçen komedi filmlerini seviyorsan biri beni ısırdı(alacakaranlık serisi), en süper kahraman(süper kahramanlı filmlerle genel olarak) bunlar eğlencelidir. absürd komedi istersen çıplak silah şu an aklıma gelenler. klasik filmleri saymak istemedim onları zaten ya izlemişsindir ya da izlemesen de biliyosundur.

0|0
    0|0
  • bu arada 3 idiots filmini izle. keyifli zaman geçirmek için mükemmmel bir film. türü komedi denilebilir. sanatsal bir film :) shirin( abbas kriostami yöentmeni. farsi) tarihi:red sorghum.(kızıl darı ağaçları...mo yan nobel edebiyat ödüllü yazarın kitabının uyalaması. japonyanın çini işgali)

1|0
    0|0
  • 3 idiots, la cara oculta, red

1|0
    0|0
  • Hobbit...Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|1
    0|0
  • ben de iki sene öncesine kadar film kültürüm o kadar gelişmemişti çocukluktan kalma vampir filmleri falan vardı :)) ama imdb'den de anlamıyodum. turkcealtyazıya üye olduğum andan itibaren karşıma çıkan filmlerin konusunu okurum yorumlara bakarım hoşuma gideni izler yorum bırakırım. türe göre arama da var sitede.izlediklerini işaretliyosun çok güzel bir site. sende istersen bir göz at.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 3 idiots
    umudunu kaybetme
    black
    cehennem melekleri 1-2
    hızlı ve öfkeli 7

2|0
    0|0
  • uyu sen uyu boşver filmi:D

0|0
    0|0
  • Devil's Pass - güzel bir gerilim filmi 1959 yılında yaşanmış olayı günümüzde neler olduğunu bulmaya çalışıyorlar
    Cehenneme Bir Adım 1-2 - Bir güzel daha gerilim filmi bir mağarada geçiyor.. değişik mutasyona uğramış yaratıklar var
    Korku Seansı - Bizim Dabbe tarzı amerikada yaşanmış bir olaymış bir tane kadının içine şeytan girmiş..
    Sinister - Ethan Hawke oynuyor.
    Ruhlar Bölgesi

1|0
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla getirilmemiş oyuncular. Hatta yönetmen tatile çıktılar, haber alamıyorum vs diye konuşmuş. O devirde öyle teknoloji yoktu.

• friend benefits
    a lot like love

0|0
    0|0
  • Bir seri katilin anatomisi.. herif çok zekiydi be .

0|0
    0|0
  • Bunu mutlaka izle link bunuda mutlaka izle link daha çok var izledikten sorna tekrar istekte bulun paylaşırım:) Eğer dediklerimi izlemessen bunu izle:)>>> link

0|0
    0|0
  • 1996 fargo yada ıntıme olmadı zaman neydı o tıtanıktekı cocuk vardı ruya felan ıcıde ruya gıbı bısı ha dur su ınceptıon da olabılır tabı sınemada ızleyeceksenız ıkı aydır sınema gundemım enkaz altında kaldı pas derım

0|0
    0|0
  • tepenin gözleri!

0|0
    0|0
  • ceysın stahham filmlerine baksana

0|0
    0|0
  • el gringo

0|0
    0|0
  • yangın var.

0|0
    0|0
  • kırmızı değirmen

0|0
    0|0
  • THE CONJURING
    EVIL DEAD
    REC
    REC 2
    A TALE OF TWO SISTERS

0|0
    0|0
  • türk filmi izle..
    mustafa hakkında herşey
    Kader (zeki demirkubuz)
    masumiyet (zeki demirkubuz)

0|0
    0|0
  • Psikolojik dediniz, aklıma film değilde Amnesia oyunu geldi..biraz korkunç ama gece karanlıkta HD olarak oynadım..oyundaki sesler baya psikolojimi bozdu...10 dakika oynamadan sildim oyunu..

Film olarak Faster önerebilirim...

0|0
    0|0
  • red 2010... keyifli bir film

0|0
    0|0
  • link Lanetli Tapınak iyi izlemeler :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    332

Kızlar Ne Diyor 177

• Vanilla Sky ----> link
    Ghajini ----> link
    Seviyor Sevmiyor ----> link

Film afişlerini koydum belki ona göre seçmek daha kolay olur :D

1|0
    0|0
  • En sevdiğim romantik komedi, My Sassy Girl. Gerçekten çok hoş :)
    Dram olarak City of Angels'i izlemediysen izle derim, çok etkileyicidir. bir melekle insanın aşkını anlatıyor.
    Bazı arkadaşlarda yazmışlar, My name is Khan var. Olayların esprili olarak anlatıldıği bölümler olsa da çok duygulandığım sahneler ağırlıktaydı, tadından yenmez diyebileceğim bi film :)
    Animasyon olarak birisi how to train your dragon'u yazmış, katılıyorum güzeldi gerçekten :)

0|0
    0|0
  • korku seansı olabılır en son onu ızledım.. değişik bişey :D bu arada senın hesabınımı kapadılar noldu kuzucum sana? :D

2|0
    0|1
  • Akıl Oyunları.Psikolojik..

0|1
    0|0
  • The black 2005 yapımı ( Hindistan filmi), sadece the Black... Tek The Black... İzleyin abartmadığımı göreceksiniz...

1|0
    0|0
  • bir ayrılık izle çok güzel ;)

0|0
    0|0
  • Hint filmleri sever misin bilmem ama ghajıni adında bır de fanaa adında iki hint filmi var mutlaka izle aamir kaan diye mutlaka izle çok güzel hele ghajını ilk görünüşünden korkma filmn çok güzel herkese tavsiye ederim hint filmi sevmeyenler sever hale gelir ınan

0|1
    0|0
  • romantik değil ama yinede güzel sayılır hayalet dünya yaz

0|0
    0|0
  • -Ajan salt ve Onaltıncı blok (aksiyon polisiye)

-kimlik, hayatın benim (korku- seri cinayet)

yeni olmasalar da izlenmeye değer filmler bence

0|1
    0|0
  • Amerikan Pastası.

0|0
    0|0
  • Korku filmi çok izlerim fakat hiç korkmam, Sadece etkilendiğim konular da korku filmleriyle etkilenirim.. Örneğin, cin ile ilgili filmler.

0|0
    0|0
  • dram filmi: the words

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli, Yeşil Yol ,3 Idiots, A Moment To Remember, Hayalimdeki Aşk (Ruby Sparks),

The Perfume, Başka Dilde Aşk, Bad Teacher. Bunlar favorilerim. Dene derim.

1|1
    0|0
  • 3 idiots...

1|0
    0|0
  • dediğin gibi bir film hiç görmedim olduğunuda sanmıyorum ama "evdeki düşman" ve "diğerleri" bunları inceleyebilirsin

0|0
    0|0
  • lilja 4ever

0|0
    0|0
  • The Dremers (Düşler, Tutkular ve Suçlar)

Eğer komik bir film istiyorsan. 3 Idıots -şiddetle tavsiye edilir-

0|1
    0|0
  • 3 idiots-güldüren,eleştiren ve dusunduren bır fılmdır tavsıye ederım.

0|1
    0|0
    • zaten o film favorim :)

• komedi hic izlemedıgım ıcın,egıtım sıstemıne olan elestırısınden dolayı ızleyıp favorım olan tek komedı fılmımdır.

• sihirbazlık okulunda bir türk var bu ay nete düşecekmiş
    tekdizifilmizle.com/...-hd-tek-part-film-2015.html

0|0
    0|0
  • Sag salim'i izle konusuda var bayada güldürüslü can skintisna bire bir :)

0|1
    0|0
    • ewt güzel film :) son zamanlardaki en iyi yerli komedilerden

• İlk gösterime girdiğinde bu film için sinemaya gittik, biz dahil salonda 6 kişi vardı. Filmin türü komikti ama komik yönü sadece küfürlü olmasıydı. :)

• Bad teacher(Kötü òğretmen komedi-aşk gencler için tam).Kelebek(ikiz kuleler ve terorisylerle alakali acayip gzl)Umut(salya sümük ağlarsın) Beni Unutma("") Ajan sold (aksyon)

0|0
    0|0
  • az önce sağ salim diye bi film izledim ya anlatamam gülmekten karnım ağrıdı öyle böyle değil acayip komik bişey artık gülmekten konuşamıyodum o derece :D kesinlkle izlemelisin kesnnn :D

0|0
    0|0
  • yaşamak için bir neden-filmin ismi

konusu ise affetmek kolay mı,bedel ödemek gerekir mi...

izlersen beğenirsin umarım:)

0|0
    0|0
  • The Game
    Black Swan
    Requiem for a dream
    Martyrs
    Project X
    The Fall
    Now you see me
    The other boleyn girl aklıma bu kadar geldi şimdilik. eğer hepsini bir gecede izleyebilirsen izle lütfen dediklerimin hepsi birer baş yapıt bana göre

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar izleyip etkisinde kaldığım tek korku filmi aynalardı ama lisedeydim o zamanlar şimdi korkmanı sağlar mı bilmiyorum neyinden korktuğumu bile hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • link fantastik

0|0
    0|0
  • ''Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Film '' adında bir kitap varmış. Ben de daha yeni keşfettim. İlk işim o kitabı almak sana da tavsiye ederim. Almasan da içindeki filmlere bir bak ilgini çekenleri izle derim.
    Onun dışında eğer öneri istiyorsan türünü söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • cecelia ahern p.s:i love you en cok satan kitaplar arasinda ben romanini okudum tavsiye ederim sen filminede baka bilirsin guzel bir ask filmi turkce dblajda var

ve birde melekler ve seytanlar buda cok guzel

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli,yeşil yol,umudunu kaybetme,ilk aşkım,piyanist,sherlock holme'un filmleri ,akıl oyunları,kelebek etkisi şuan tv de star da zindan adsı var leonardo dicaprio başrolde oynuyor tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • 2 önerim var.

romantizmi fazla olan: aşka yolculuk

komedisi fazla olan yes man.

ikisi de harikadır.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    147
Yükleniyor...