Kısa film konusu lazımm?

2-3 kişi oynatabileceğim kısa film konusu lazım basit.veya nesnelerle yapabileceğim kısa anlamlı bir şey

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• etkili iletişim

0|0
    0|0
    • derkenn?

• güzel bir şey ama benzer şeyler yapan arkadaslarm oldu

• doğayı anlat sende nasıl bozduk

Erkekler Ne Diyor 12

• fikir vermesi açısından youtubeda denk geldi. konu değişik olabilir ama tarzlarını beğendim açıkçası.
    https://www.youtube.com/watch?v=Rr_IA451XPY

0|0
    0|0
  • Seven bazen kaybeder. Bu gzl bir konu olblr sanrm filmlerde hep mutlu sonla biter ya buna tepki olrk gerçekte insanlarn kavusamdn oldgnu vs gbi bsylr oynayblrsnz.

0|0
    0|0
    • aşkla ilgili bsey olmasın istıyorum.. ders verici veya önyargılı ile ilgili.

• saçma. hem o kadar uğrasamam. zamanm yok. neyse

• Git ozmn siradan seylerle kisa film çek. Kisa filmlerde başarı alan konular hep trajik önyargıları kıran konulardr bugunlerde lgtb cok meshur gidip ödül ble alablrsn bu konuyla saglam bsylr cekersende sendn cacik olmz olaylara dar bakiyosn anca.

• youtube'da bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Tek kiside kisa metraj cekebilirsin erkekler kaca ayrilir konu basliginda esprili bir anlatimla ilgi cekebilirsin ikili iliskiler hep tutulmustur

0|0
    0|0
    • bu konuda bişeyler düşünebilirm belki. teşekkürler

• araba tanıtımı olabılır

0|0
    0|0
    • reklam yapmıyorum diyorum. araba tanıtımı die kısa film olduğu nerde görülmüş ya?

• anlamıyorsan, her konuda yorum yapmamanı önerirm kardeşim.

• önerine kalmadım sağol

• gezi olaylarını konu alabılırsın kısa kesıtle

0|0
    0|0
  • zor işler bunlar kolay gelsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • En basiti aşk olur ama onu tercih eden çok olur. Bu arada oyuncu lazımsa geliym :)

0|0
    0|0
  • Konusuz film çek. 2 kişi olsun. İçinde Türk erkeği olursa zaten film kısa sürer :):):)

0|0
    0|0
  • Elimde bir senaryo var, isterseniz bir görüşelim..

0|0
    0|0
  • bir ürün tanitabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takıntıları olan bir hastayı ele alabilirsin sürekli nesnelere dokunma ihtiyacı duyan yerlerini sürekli değiştiren bazen simetrik ayarlamalar yapan bir kişinin kendi halinin farkında olmaması kabullenmesi ve onu bu durumdan kurtarmaya çalışan 2 yakın arkadaşın çabaları dikkatini çeker mi ki? :)

0|0
    0|0
  • seviyormuş gibi davranan insanlar olsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...