Sabah sabah bu negüzel haberdir böyle. Beğenmeyen çıkar mı acaba?

Arkadaşlar Cem Yılmaz yeni film için kolları sıvadı diyolar. Hatta resim bile paylaşmış :) Hadi İnşallah

Sabah sabah bu negüzel haberdir böyle. Beğenmeyen çıkar mı acaba ?

Güncellemeler:
arkadaşlar Cem diyorum Yılmaz diyorum
güncell

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam subliminal mesaj vermiş uyanana

0|1
    0|0
  • Adamın yaptığı her filmi, gösteriyi falan filan keyifle izliyorum. Hâlâ arada bir açar GORA'yı falan izlerim yani. Umarım çabucak çıkar da izleriz :)

0|1
    0|0
  • Orta doğuda hergün yüzlerce insan ölürken sabah sabah beni neşelendiren tek şey savaşların bitmesi olurdu bu maymunları sevmemde izlememde

0|1
    0|1
    • ölümbitek ortadoğuda sanki arkadaş ya ne ırkçısınız be. ölen Müslüman oluncamı değerli. Bir ''insanı'' öldüren bütün insanları öldürmüş sayılır unutma. Mülümanı demiyo insanı diyo. ölüm her iklimde kötüdür. maalesef hayat içinde bunlarla yşamak zorunda kalıyoruz

• Irkçı mı? kendimi bildim bileli emperyalist güçler ortadoğuda savaş çıkarıyor ölen müslümanlar benim için müslümanlar önce gelir bana savaşta olan bir avrupa ülkesi göster afrikada deme sakın ordaki müslümanlar çinde katledilen türklerde müslüman çeçenistan katledilip sürgün edilende müslüman sayabilirim dahada

• Güzel

0|1
    0|0
  • O ne öyle çocuk katili gibi 😅

0|1
    0|0
  • ne güzel

0|1
    0|0
  • Cem Yılmazın Hep Arkasındayım :D Çok iyi bir adamdır

0|1
    0|0
    • Çekil adamım arkasından :) aynen bro Cem ve diğerleri bir durumda adam

• Gora ve arogtan sonra gitmemistim. Televizyonda yahşi Batı yi izleyince cok doğru karar verdigimi anladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...