Bayanlar, Baylar bana 90'lardan (tercihen 2000'lerin başı da olabilir) şarkı önerebilir misiniz?

Verilen iyi cevaplara keyifli muhabbet garantili yorum yapılır cinsiyet ayırt etmeksizin. Yabancı da olur biraz nostalji yapalım mı gençler?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
    • Teşekkürler bu güzel parça için. Dayımın arkadaşıydı kendisi. Ailecek okey oynuyorduk ölüm haberini aldığında çok fena olmuştu hiç unutmam o yüzden. Bir de Gökhan Semiz vardır çok özlerim o abimi de.

• Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

• Amin.

• Gir Kanıma (Harun Kolçak): https://youtu.be/EORZBaFR-y0
    En sevdiğim 💃💃💃💃

0|0
    0|0
    • oooo harika :) retro candır be :) 22 yaşında olup bu şarkıyı bilmen de ayrı güzel

• 😄😄 gece gece güldürdün beni, çok tatlı bir sohbet oldu 😉 güzeldi o günler ya.. Keşke hiç büyümeseydik..

• küçümsemek gibi algılama da sen filmin son 15 dakikasına yetişmişsin kardeşim :)) anlatacak bir as 950 kamyonu dolusu anım var. ah bide inşaat anılarımız var tuğla odun çalardık kulübe yapacaz hesapta. beton meton çalardık fantasy landdi bildiğin. bir sitenin (inşaattı daha) balkonuna top kaçtı üçüncü kata tırmanmıştım maymun gibiydim :D su borusunun kelepçelerine basarak çıktım zaten 30 kilo bişeyim ama düşsem mefta olurdum direk

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
    • teşekkür ederim izlenilecekler listesine ekledim şu an biraz hareketli takılıyorum sağolasın :)

• kara sevda ise birgün geçiyor kardeşim. ara ara ince ince batar içine ama hayat bu her zaman bir şeyler için mücadele vereceğiz. kolay gelsin. anlatmak istersen yardımcı olmak isterim

• eyvallah hacı , mesaj atarsan anlatiyimde burdan acık olmaz :)

• Google ya be hocam,; ))

0|0
    0|0
    • maksat tavsiyeleri duyalım :) maksat muhabbet olsun :)

• Hakan Peker - Karamela
    Nalan - Acemi Balık
    Göksel - Depresyondayım Unutuldum
    Hakan Altun - Telefonun Başında
    Aklıma gelenler bunlarr :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...