Kapat

Korku - gerilim filmi severler buraya!

arkadaşlar şuan sinemalarda olan paranormal activity 4 izleyeniniz varmı?

1-2-3 ün heyacanı davem ediyormu sizce yoksa birazcık saçmaladılarmı 4.de?

Güncellemeler:
saat 18 seansına gittim ve evet birçok yorumda oldugu gibi saçma. hatta beklediğimden de saçma. tüm bölümlerini göz önüne alırsak arada çok uçurumlar var.. ''oglum bak git'' filmine gitseydim sanırım daha iyiydi boş boş bakmaktansa gülerdim en azından :D

yorumlarınız için teşekkürler hepinize..

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Ya bir filmin artık 4. Sü çekiliyorsa bellidir ki pek önem verilmez ilkinden sonrakilere :) paranormal activity pek ilgi çekici gelmemişti bana -_-

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• face of death izle . en azından gerçek olma olasılığı %90

0|0
    0|0
  • yok izlemedim ama internete düştümü ben sana linkini atarım indirir izlersin

0|0
    0|0
    • link burdan da bakabilirsin tanıtımı

• vaybee doldurmasınlar kutunu fazla mesaj atmayın bana de :) ayrıca sen yorulma ben senin sekreterin olurum kontrol eder önemli olanları sana haber derim

• sana bayram mesaj attım az önce canım yine bakmadın sanırım :(

• izledim hiç hoşuma gitmedi. Saçma sapan bi konu ve saçma bi şekilde son bulan bir film. İlk 2 serisini hiç bi zaman yapamıycaklar bu gidişte. Açıkçası gerçekçilik payını da yitirmişler. Tamamen 1 ve 2 nin ekmeğini yemişler. Filmde para harcanacak hiçbi şey yok. Ha bi avize kırılıyor bir de kapı parçalanıyor başka bi ödeme yapmamışlardır heralde.

0|1
    0|0
  • yarın 6.30 seansına bilet aldım bakalım yarın akşam yorumu yaparım inş:)

0|0
    0|0
  • yüksek tansiyon veya lilja 4 ever i izle

0|0
    0|0
  • korku kapanı

0|1
    0|0
    • +1 katılırım... soru sahibi : o film iğrenç hiç bir serisi de iyi değil. ne konu var ne efect..

• saçma sapan bir film

0|0
    0|0
    • :)) yok beee.. yine idare eder saçmalıkta en azından ;)

• Lütfen arkadaşlar bilinçlenelim Allah (cc), "...Cinlerden korkmayın, Benden korkun demiş... bu tür Cinlerle karşılaşırsaniz Ayetü'l�kürsiyi, Felak ve Nas sürelerini okuyunuz.. bu tür filmlere de inanmayınız... böylece dini yorumuzuda yapmış olduk :D

• 1-2 çok heyecanlı değildi zaten

0|0
    0|0
  • Bayılırım bu tür fülmlere ..

0|0
    0|0
  • bence kabak tadı vermeye başladı :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sırp'ı izle tabi izleye bilirsen :) şahsen ben toplasan 15 dakika bakabildim

1|0
    0|0
  • Paranormal acitivity gayet overrated bir film

fazla gazlanıyor.

1|0
    0|0
  • çokk saçmaladı

0|0
    0|0
  • Mevzu cin mevzusu olunca insan ister istemez böööö dese korkar.

1|1
    0|0
  • ilkini atlaya atlaya izledim neymis diye. geri kalanlara hic bakmadım bile.

0|0
    0|0
    • bu da güzel.. atlaya atlaya izleyince anlayamazsın ki ne oldugunu.. :S

ama farklı bir tarzı oldugu kesin filmin.. tabi 4. bölümü bilmiyorum henüz :/

• teşekkürler.. cidden bu konuda bilgi edinmek isterim..

• tabi, ne demek. :)

• Çok saçma buluyorum.

0|0
    0|0
    • aslında daha öncekileri beğenmiştim ama çok değil yani.. tabi diğer filimlere göre katagorisinde iyi bir yapım sayılır yinede .. birçok kişi 4. bölümde saçmaladılar dediğinden biraz tereddütte kaldım sinemaya gitmek için

Yükleniyor...