Dexter iyi dizi mi?

Breaking Bad'ı bitirdim on numara diziydi. Better Call Saul'a başladım ama bugün sezon finali. O yüzden Dextere başlamayı düşünüyorum. 1. Bölümü önceden izlemiştim ama pek bir şey anlamamıştım. Sizce nasıl bir dizi başlayım mı ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben dexter aşığı bir insanim. Keske izlememis olsaydimda tekrardan baslasaydim ama bazi suprizlerin tadi cikmiyor 2. Defa izleyince. dexteri zaten ya cok seviyolar ya hic sevmiyolar ortasi yok. bazi sahneleri canice bulabilirsin sonucta filmin ana karakteri bir seri katil. ama bir seri katili hic bu kadar iyi kalpli tahmin etmezsin eminim :) sezon baslari monoton baslar sonlara dogruda agzini acik birakir. diziyi ayik kafayla izle birsey kacirmayacagina emin ol. birde baslarken o sezonun onceki bolumlerini tekrar eder oralari zaten ben biliyorum diyip atlama nerelere dikkat etmen gerektigini gosteriyor :) en azindan ilk sezonu bitir. begenmezsen 2. ye gecmezsin. bana gore o dizinin sadece finalini yapamadilar. yoksa on numara dizi. sen yinede hicbir zaman spoiler yorum okuma. tadi kacmasin :)

0|0
    0|0
    • Breaking Bad'de 2. sezonun sonlarında sarmıştı sonradan en favori dizim oldu. Seri katil olaylarını severim aslında ama 1. bölümünü izledim ve fazla şey anlamadım. Kurgusu iyiyse, aksiyon varsa tadından yenmez benim için. Spoilercilere iyi sövüyorum zaten adam inadına son kısımları yoruma yazıyor o yüzden bir diziye başladım mı hiç bir şekilde yorum, görüş okumam.

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 sezon kadar izledim sonra yarım kaldı, güzel olmadığından değil o ara başka işler çıktı devam edemedim sonra da başlamadım.
    Kan var ve +18 sahneler var ama kurgu muhteşem. O açılış kısmı falan çok etkileyici. Müzikleri de çok hoş.

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi kurgu ve aksiyon önemli benim için. +18 sahneleri, kan olması umurumda değil. O. Z gibi bir dizi bitirdim daha önce :D

• kurgusu güzeldi, sevmiştim baya da şaşırmıştım :D

• Evet seversin

0|0
    0|0
  • Dexter harika bir dizi. final bolumde cok aglamistim Debra icin.

0|0
    0|0
    • İzlemeye başlarsam ne olacak şimdi? Neden spoiler verirsiniz anlamam.

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç izlemedim bilemeyeceğim

0|0
    0|0
  • İzlemelisin...

0|0
    0|0
  • Mükemmel başla kesinlikle

0|0
    0|0
  • Mükemmel ötesi. Sonradan açılıyor dizi. Ben 4. sezondayım

0|0
    0|0
    • Nasıl yani? Sonradan açılıyor derken İnternetten dolayı mı yoksa filmin özelliği mi o? Ne kadar bekletiyorlar ki açılana kadar?

• Videodan degil be kardeşim kurgusu sonradan farkediliyor. Benı bı tek sen anladın sende yanlış anladın :D

Yükleniyor...