İzleyenler PeeKay filminden ne anlam çıkardı?

Muhammed Emir Han filmi Peekay... Bilirsiniz.. Ben izledim ve Hindistan putperestliği ile dalga geçtiğini, özeleştiri yaptığını anladım. Sizler ne düşünüyorsunuz bu film hakkında?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi putperestlikle bazı sahnelerde dalga geçiyor, bazı sahnelerde ders veriyor. İslamın tek gerçek olduğunu özetlemeye çalışıyor ve filmin sonunda başarıyor. Yani filmin amacı islami davettir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aamir Khan çok severim. Diğer filmlerini izledim ama Peekay'e daha sıra gelmedi. İlk fırsatta izlemeyi düşünüyorum.
    Filmlerinde sürekli sistemle ilgili bir şeyleri eleştirmesi hoşuma gidiyor. Boş filmler yapmıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• muhammet emir han kimdir ki aamir khan ın filminden bahsediyorsan bütün dinlere bir eleştiri var insanların yarattığı din ve tanrıların kötülüğünü işlemiş körü körüne bağlanılan uğruna can verilen vs vs

0|0
    0|0
    • İslam propagandası yapıyor filmde. Kendisi müslümandır ve adı Muhammed Emir'dir.

• Sadece Afganistandaki Taliban'ın kızları okula göndermemesini eletiriyor. Bunun haricinde filmin amacı islama davettir.

• alakası yok bence

• son zmanlarda izlediim en iyi film zaten kendiside musluman bildiğim kadaryla yanıltmayayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...