Bu ara takıntılarım geldi, ne yapmam lazım?

Arkadaşlar ergenliğimde yaptığım mesela kendimi tatmin ederken ki o dönem fantezilerim,ilgilerimden şimdi utanıyorum,pişmanlık duyuyorum acaba bu bir artık "ben büyüdüm" safhasına geçiş mi oldu ? Ve bunlar aklıma gelirken bir panik atak yaşıyorum,sonra geçiyor,sonra tekrar başlıyor,takmadığım zaman takmıyorum geçiyor gidiyor,takıldığı zaman rahatsızlık veriyor,ben bunu kendim kontrol ediyorum ama işte bu ara böyle oldu sizince ne yapmam lazım ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendinden utanıyorsun galiba ondan kaynaklanır. İnsanlar geçmişinde yaptığı bazı saçma şeyleri görünce utanırlar ve tuhaf bir şey olur.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle bir durum saçma durumlardan utanmaiama işte fark ettiğim şu o ergenlik dönemi bitince ki 2015'i baz alalım yaşım olarak, 2 haftadır sürüyor Okul'un son aşamalarına, iş hayatı'nın başlarına geldim bunlar uyandı beynimde

• Özel değilse neler oldu? Büyük ihtimal onunla alakası varda emin olmak için soruyorum.

• Sevdiğim bir insan oldu ona, karşı sorumluluklarım oldu

• Tedavi olman lazim. Panik atak derken belirtileri bir sayarmisin?

0|0
    0|0
    • OKB mi olmuşum ben? Nefesim daralıyor, çıkmaz düşünceler, üstüme üstüme geliyor gibi bazı şeyler

• Anksiyete bozuklugu olabilir , KOB ciddi bir rahatsizliktir tek bir konu ustunde olmaz , surekli takintili bir rol alman gerekiyo. Panik atak ise olum korkusudur , anksiyete en yakin bana gore.

• Anksiyete de olabilir evet

Yükleniyor...