Okuduğunuz en güzel kişisel gelişim kitapları?

Kişisel gelişim ve macera kitapları, korku kitapları paylaşın arkadaşlar ama akıcı ve güzel kitaplar olsun lütfen :)

1|1
5|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kişisel gelişim kitapları -kitap demeye dilim varmasa da- aynı saçmalığı farklı yollardan anlatmaya çalışan, tamamen değersiz, gereksiz, selüloz ve mürekkep ziyanı, yazarının kendisine bile faydası olmayan yayınlardır.

Onun yerine şunu oku: www.kitapyurdu.com/.../79005.html&publisher_id=70

0|0
    0|0
  • Keith Ablow'un yazdığı kitap; Psikopat.. Beni benden aldı. Bir de "Limit sizsiniz" var, başarı kitabı gerçekten çok iyi.. Sherlock Holmes serilerinin tamamı var. Creen'in yazdığı.. Başka ise şiddet, öldürme, cinsel içerik olarak Jane Casey'in yazdığı Acımasız kitabı var..

0|0
    0|0
  • Buyuk dusunenler icin diye bir katpti

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişimle ilgili şu 3dk lık videoyu izlemeni öneririm önce :)

https://www.youtube.com/watch?v=4UXaOKTVVnM

0|0
    0|0
  • Tanrının unutulan çocukları mutmaka oku

0|0
    0|0
  • Kur'an-ı Kerim ( Hz. Aişe'ye peygamberin ( salat ve selam olsun tüm peygamberlere ) ahlakı sorulmuş " onun ahlakı Kur'an dı demiş )

Abdulkadir Geylani - Er Fethur Rabbani
    Mevlana Mesnevi

Jules Payot'un İrade terbiyesi isimli kitabını ne kadar aradıo isemde bulamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kama sutra.

0|0
    0|0
  • kitap tavsiyesi vermeyi sevmiyorum herkes bunu kendi olusturmali tarzina göre

0|0
    0|0
    • Verme ozaman zorladıkmı seni?

• görusumu belirtiyorum. Tarzini kendin olusturmalisin tavsiye alarak degil

• Benim görüşümü belirlemiyorlar burada ben sadece değişik şeyler için tavsiye istiyorum canım sapttırma istersen :)

• best seller ları takip et şimdi hangisini sayayım sana:D

0|0
    0|0
  • Evrenden torpilim var. Aykut ogut un

0|0
    0|0
Yükleniyor...