Cover yaptım nasıl olmuş?

Cover yaptım nasıl olmuş arkadaşlar ? Yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Guncel
Güncel
Güncell

4|1
88|59

En İyi Erkek Görüşü

• Sesin çok güzel, tam bu tarz şarkılara biçilmiş kaptan bir sesin var. Dinlerken hiç sıkılmadım. Rahatlatıcı da bir sesin var. Teoman, Kenan doğulu, cem karaca gibi bazı sanatçıların şarkıları kolay gözükse de, söylerken taklide kaçmamak neredeyse çok zor. Ses tonun da Teomana benziyo ama vurgu ve tonlamaları da neredeyse birebir almışsın ve sanki seni değil de teomanı dinlemiş gibi oldum. Yanlış anlama lütfen ben de müzikle uğraşıyorum, sadece güzel olmuş diyip geçmek istemedim, olumlu olumsuz görüşlerim bunlar.

2|0
    0|0
    • Haklısın. Guzel yorumların için teşekkürler: )

• Rica ederim reyiz. Mor ve ötesi - geceyi dinledim. Onda da sesin çok güzel gitmiş şarkıya. Yeni şarkılar bekliyoruz :)

• Eyvaiiah: ) inşallah kardeşim

Kızlar Ne Diyor 88

Erkekler Ne Diyor 58

• Cover guzelmiydi bari yapmışsın

Güzelmiş

0|0
    0|0
  • Valla cok hos olmus
    Sesin Teomanı andırıyor yani.. ve ayrıca cok iyi
    Bu konuda ilerlemelisin..
    Sesini degerlendir kardeşim..

0|0
    0|0
  • ses iyi

0|0
    0|0
  • Merhaba bence çok güzel söylemişsin ama biraz daha özgün olmalısın ama ben bu işin uzmanı değilim sadece basit bir dinleyiciyim açıkçası Teoman ın şarkılarını da bilmiyorum ilk kez duydum sayende mesela bu şarkısını. Başarıların devamını dilerim iyi çalışmalar.

0|0
    0|0
  • Basarili

0|0
    0|0
  • oha l*n bu adamı banlayın :( aşık oldum :D sese bak l*n :D süper tipde var l*n seni sanatcı yapmayan ülkenin mk

0|0
    0|0
  • gitar çalan herifleri hiç sevmiyorum

1|0
    0|0
    • Git bir gitar kursuna ne kadar çok ilerlersen kıskançlığın o derece geçer :)

• Biraz. Saygı sen benim hakkımda bir sey bilmezken nasıl bu kadar emin boyle lakaplar cıkarabiliyorsun. Saz calmayı dinlemeyi ben de severim. Size bir sey mi dedim

• kusura bakma ama @engin_dolphin bu kafayla tüm enstrumanları da çalsan tebrik toplayamazsın reyiz

• Bagirincaya kadar iyiydi.

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • sen bence daha düşük ton şarkılar söyle. yükseldiğin anda mahvettin. düşük tonda sesin muhteşem. ya da ufak bir eğitimden sonra yükselmeler falan da düzenlenebilir. yıldızın parlasın. :D

0|0
    0|0
  • şarkı sesine gitmemiş bence ama kardeşim sende ses var. müziği sakın bırakma

0|0
    0|0
  • Güzel :) ;)

0|0
    0|0
  • süper dostum

0|0
    0|0
  • Nakarata kadar ne güzeldi :/

0|0
    0|0
  • Dinlerken zevkten mayıştım sodpfsdpıofjdsf

0|0
    0|0
  • İyi
    .

0|0
    0|0
  • Başarılı :)

0|0
    0|0
  • fena değil dostum üstüne düşebilirsin

0|0
    0|0
  • Güzeldi. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Dehşet

0|0
    0|0
  • Basarili

0|0
    0|0
  • Güzel begendim

0|0
    0|0
  • Hocam kulağa çok hoş geliyo ancak sesiniz güçsüz gibi sanki ses eğitiminiz var mıydı?

0|0
    0|0
    • Var ama sesim bas

• Haha ne ciğerciler var görsen 2 oltavlık çıkanı gördüm ciğerden ama basım dedin ya bu tenör bir şarkı anladığım kadarıyla (şarkının orjinalini dinlemedim) ondan olabilir veya yeniysen kullanmak yetmiyo güçlü olması da lazım aklında takılan bir şey olursa da sorabilirsin

• deneyim :)

• İlginç

0|0
    0|0
  • Başarılı dostum

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş kardesim

0|0
    0|0
  • tebrik ettim dostum...

0|0