Sarki soyledim nasil (Sertap Erener~Yanarim)?

Merhaba arkadaslar umarim seversiniz link burada:http://vocaroo.com/i/s0yYvseNQG05

Güncellemeler:
O ses turkiye secmenleri yetersiz olduguma karar verdiniz saolun sayin o ses ks jurileri...
Burada ksde sorulan uzun hava muziksiz sarkilsri bile begeniyosunuz yaziklar olsun. Bir gun muzikle ciddi ugrastigimda beni dinliyor olacaksiniz

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sesini düzeltebilrsin aslinda ama söyleyisin berbat vede detone oluyorsun kulak yok sende malesef

0|0
    1|0
    • Saol ablacim bide sen soyle at bekliyorum

• Lmao diyorum sana :) onu da bilmez cahil nigga seni. hadi soyle at gunun sorusu yapicam kiyaslayin dicem anketli falan

• Arkadasim senin sorunun ne? Ben seninle yarisirim diye bir idda atmadim ortaya.. sesime yorum yapin demisin bizde yorum yaptik. Ha yorum yapilmasini istemiyorsan veya bazi seyleri kaldiramiyor, duyamiyor kabullenemiyorsan hic soru sormasaydin sesim nasil diye. Ayrica kaldiki sesine kötü demedim daha iyi kullanabilirsin dedim ki bunda senin kötülügün icin söylenmis tek bir laf bile yok. Hadi simdi anket yap bakalim kim hakli kim haksiz diye..

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    1|0
    • zevkini yansitti :SDSDas

• yok be kro felan değilim günü birlik yaşarım bugün pop dinlersem yarın başka bir müzik dinlerim solistim zaten bir şarkıya bağlı kalamam ve hayatım müzik denen kavramdan ibaret o anki psikolejim ne ise onu dinlerim demekki bunu paylaştım psikolejikman berbatım ve evet öyleyim -.-

• Kulak yok ses yok yorum yok gerçekten kötü ritim farklı ton söylediğin farklı ton

0|0
    0|0
  • Bu sesle ajdar'ın veliahtı olursun anca sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...