Istanbul beylikdüzü yaşam alanı olarak nasıl bir yerdir?

istanbul beylikdüzünde yaşayanlarınız yada bilenleriniz vardır. nasıl bir yerdir yeni taşındım öğreciyim sosyal hayat ve çevre ulaşım nasıldır bilgisi olan var mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Levent'ten arabayla 45 dakika bir yerleşim merkezi. Ulaşım E5 ve E6 dan var. E5 den otobüsle merkezi yerlerden ulaşabilirsin. Oturmadığım için sosyal çevresini bilemeyeceğim ama gelişmekte olan bir bölge ve aşırı ev yoğunluğu var. Bu yoğunlukta her milletten insan bulursun.

1|0
    0|0
    • taksime otobüsle 1,5 2 saatmiş leventten nasıl 45 dk oluyor

• Özel araçla 45 dakika. E6 dan gidildiği için öyle E5 den yol çok trafikli. Sadece evler ucuz diye biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• o taraflarda ev aldılar bizimkiler yaklaşık 8 aydır yaşıyorum ama pişmanım :// neden diyecek olursan.. o taraflar sessiz sakin, tam bi' aile yeri..

biz daha doğrusu ben istiyorum ki gürültü olsun işten geldim mi yemekten sonra kapıda arkadaşlarla marketin önünde çekirdek çıtlıyım, muhabbet ediyim.. o tarz yerler braz zengin mekanlar olduğu için komşuculukta yok yani..

kısacası ortama ayak uydurabilmen için baya bi' zaman geçmesi gerek .)

1|0
    0|0
  • Orada yaşam var mı/? Hadi canım!

0|0
    0|0
    • Var tabi ya. Solucan, yosun da yaşıyor teknik olarak di mi ama..

Ama bir bakırköyle, eminönüyle falan karşılaştırılmaz. Oraların ruhu beylikdüzünde yok bence. Ruhsuz bir yaşam yeri gibi geliyor bana.

• 6 sene oturdum beylikdüzünde..Eger bigün tekrar istanbula yolum düşerse işyerime çok uzak olmaması kaydıyla ilk tercihim beylikdüzü olacaktır..sessiz sakin bi yerdir.Genelde nezih aileler oturur.gece 12 den sonra hayat yoktur.Gerçi bi ara bikaç disco falan açılmıştı ama ne kadar süre açık kalabildiler bilmiorum=)ulaşım konusunda problem yaşamazsın 24 saat metrobüs var.Allah aşkına ist in kaç tane semtinden kadıköye 1,5 saate gidebilirsin ki.bissürü avm var.tabi en popüleri migrostur..Migrosta çok güzel kızlar olurduu ahhh ahhh=))öğrenmek isteiğin başka bişe varsa yardımcı olurumm..

0|0
    0|0
  • güzel sakin bir ortam diğer yerlerle kıyaslarsanız

1|0
    0|0
  • fuar vb hariç hiç gitmedim sadece geçtim. geçilip gidilesi bir yer

1|0
    0|0
  • çok güzel sakin nezih bir yer.Beylikdüzü beykentte yaşıyorum bende.

1|0
    1|0
  • edirne la ora.

0|0
    0|0
  • Eşşeğin ta götünde bi yerdir. İstanbulu unut derim.

0|0
    0|0
  • downtown olarak tabir edebileceğimiz yerlere uzak daha ziyade uydu yerleşim türünde bir yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben orada yaşıyorum. Göz bebeğim burası. Buraya gelirsen alışırsın. Vazgeçemezsin genelde öyle oluyor. en rahat yaşam alanı İstanbul'da

2|0
    0|0
    • rahatlığı için birde genelde aile ortamı güvenli olduğu için burayı öncelikli olarak tercih ettim bende

• aaa :) çok uzak değiliz :) ben çamlık caddesinde oturuyorum :) hayırlı olsun

• çok teşekkür ederim:)

• Son derece sıkıcı bir yerdir. Orda yaşayanlar Mecidiyeköy-Bakırköy ve Taksim'e giderler genelde eğlenmek için. Nerde oturuyosun?

0|0
    0|0
    • kesinlikle doğru eğlenmek için hiç sevmediğim takime bile gidiyorum o derece (:

• en güzel yerlerinden birisindeyim ben daha sıkılmadım mutluyum yani sorun yok:) ayrıca istediğim yerede gidebiliyorum mesafeler engel degil.

• rahat ve sakin bir yer..

1|0
    0|0
Yükleniyor...