Forrest Gump'daki Jenny (Forrest'ın sevdiği kız) karakteri hakkında me düşünüyorsunuz?

Kadınların bir çoğu gerçekten de böyle mi? Hayatının genç ve en güzel dönemlerinde onu üzen kullanan ve çoğu zaman isteği dışında zorlayan erkekler ile geçiren ve Forrest'ın saf temiz sevgisini yok sayan Jenny daha sonra Forrest zengin olunca ve kendisi yaslanıp güçten düşünce ben çok pişmanım seni üzdüm der. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
%80 %20 teorisi gerçek mi acaba?

0|0
73

En İyi Erkek Görüşü

• Bence gerçek teori, çoğu profil için uyuyor. İnsanlar tam olarak ne istediklerini bilmiyorlar, seven birini bulmuşken gidip kendilerini üzecek kişileri seçiyorlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Teoriden çok , insanların zorun peşinde koştuğu bir gerçek.

Bu daha çok kadınların , çapkın , üzen erkeklerin belli bir yaşta gerçekleşen kırılma dönemi diye adlandırdığımız, uslanma döneminin kraliçesi olma arzusundan kaynaklanıyor.
    Çünkü bir sürü kadın rakip var , ve rakipleri yenme arzusu oluyor kadında.. Tabiatta da öyle değilmi 1.000.000 spermadan sadece 1 i yumurtayı dölleme şansına haiz..

Ne derseniz deyin , bu yazdıklarımı çoğu erkek anlamayacaktır. Ama anlamamalarının nedeni akılsız olduklarını göstermez. Aksine kadın olmayanlar bunu anlayamaz. Kadın gibi düşünmek için kadın olmak gerekir..

Tarifi zor , sadece #İçgüdü diyeyim özetle

0|0
    0|0
  • şimdi düşününce forrest filmi ne kadar bizi etkilemişte olsa kazara bir adam nerelere gelmişte olsa kadınlar kendisindeki gücün farkında olan kendini gösterebilen erkekleri sever.. şahsen ben olsam bende forrest gibi biri ile birliktelik düşünmezdim. yani hiç bir kız demez aptal saf bir erkekle birlikte olurum. dese de o kızda aptaldır. evet arkadaşlar yine beni recm edin ama ben gerçekleri söylüyorum :D

1|0
    0|0
  • Hepsinin öyle olduğunu düşünmüyorum. Her insanı aynı kefeye koymak doğru değil.

0|0
    0|0
    • Yahu dediğimden o sonuç mu çıkıyor bir çoğu dedim zaten hepsi mi dedim? Genelleme yapmam yapmayı da sevmem
      Peki %80 %20 teorisi ile ilgili düşünceniz ne

• Genelleme yaptın demedim zaten, öyle bir izlenim yarattıysam izgünüm. Bu konudaki fikrimi söyledim. Teori hakkında biraz bilgi verebilir misin

• Teori kadınların üreme dönemi menopoz ile sınırlı olduğu için tüm kadınların %80inin alfa erkek denen verimli döl kabul gören erkeklerin peşinde gençliklerini harcadığını söyler bu erkeklerin oranı da tüm erkeklerin %20si
      Bu %20lik kesimin de hareminde ya da çevresinde onun ilgisini çekmeye çalışan çok kadın olduğu için hiçbir kadın ile ciddi düşünmez gününü gün eder eğlenir

Kadınlar artık yaşları başını alıp gidince yaş kemale erince evlilik planları yapıp geri kalan alfa olmayan erkekler ile evlenir ya da hayatını birleştirir diyor teori yazarken yoruldum ama :D

• Run Forrest run

0|1
    0|0
  • Film boyunca o kadina sovmustum kanka fagdhajhs

0|0
    0|0
  • hepsi degil ama %90 boyle sanirim

0|0
    0|0
  • Dengesizin teki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• P. ç tiplerden hoşlanan kadın tipi.. en sonunda doğru yolu mu buldu, yoksa çaresizlikten mi forest ile yuva kurdu bilemem. :)

0|0
    0|0
    • Forrest kızı kızın kendini düşündüğünden çok düşünüyordu bir de. Film Jenny nin kafasından geçenleri de açıklamalı bence

• Ahahaha Aynen benim sorularıma bak birde katılıma bak :))) sonuna kadar hak veriyorum.

• Elma mı armut mu? Kola mı fanta mı diye soru soruyor musun dersen soruyorum ama siteye katıldığımda sorduğum sorular tutmayınca bu yolu seçtim

• çocuğun forrestın olduğuna bile inanmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...