faceden tanıştığımı biri var...

Heyyy bakarmısınızzz buraya

faceden tanıştığımı biri var ve face e fazla girmiyorum bazen resim ekliyorum kendimin tabi.resim koyduğumda resmime beğendim yapmak yerine yada resimin altına yazmak yerine neden sadece her resim koyduğumda özel mesajla iletişim kurar hal hatır sorar? sizce sebebi nedir?

Güncellemeler:
ve bunu sadece resim koydugumda yapyor.diger turlu yazmiyor.resim koyana kadar yazaiyor yine.birde ben online gelirsem.diger turlu aklina gelmiyorum sanki.konusmayida hep kisa tutuyor.cikip gidiyor.sonra tekrar resim koyana kadar yada online gelene kadar.

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• "Hey resimlerini çok beğendim, senden gerçek anlamda hoşlanıyorum" demek istiyor.

0|0
    0|0
    • evet ozelde yaziyor bunu :) ama resmimin kendisine birsey yazmiyor.birseyden mi cekiniyor ozele gelmesinin sebebi gercekten hoslanmasimi?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kac ay önce bir sevgilim vardı oda faceye takılıyodu o yüzden başka kızlara yanaşmıyordum hani yorum filan yapsan güzel resim filan diye o görüp kızar diye özelden mesajla foton güzel filan diyordum aynı taktik olabilir:)

1|0
    0|0
    • :D bende dusunmedim degil :)) her kiza ozelden yaziordur aciktan begense pisti olmasin diye :D

• :d iyi iyi düşünmen güzel:) ama gunahınıda almiyim başka bişide olabilir hany

• mal işte, engelle gitsin.

0|0
    0|0
    • :D dusunmedim degil.ama iyi biri de.yanlis resmime guzel reism demenin yerine ozele gelip yaziyor:) kisa konusup cikiyor

• Amacı muhabbet kurmak başka bir şey değil.

1|0
    0|0
    • nasilsin dio iyiyim diom :) sonrasi gelmiyo :D nasil muhabbet bu.hep cikmam lazim sonra konusuruz diyor

• ulasilmaz yapa yapa yanliz kalir boyle :) cunku benim ilgimi kaybediyor. akli olacagim derken bensiz kalsin hehe :D tskelr yorumun icin

• Rica ederim efenim.. :)

• sana yaklaşmak istiyor ama bunu yaparken de çaktırmamaya çalışıyor aklınca

0|0
    1|0
  • seni zor durumda bırakmamak için olabilir

0|0
    0|0
    • bunu dusunuyorsa cok dusunceli ve bu guzel birsey.insallah oyledir.ama cok ozgur biri benimde o tur seylerden zor durumda kalacagimi sandigini dusunmem.yani benide ozgur sanior hatta birgun bizim sehre geldiginde guzel olur demisti.kizarkadaslariyla karisik geziler yapiyor.utanip sikilmasiyok.benide oyle dusunuyor.yoksa gel demezdi.resimlerde bunu dusunmez.sence?

• Korkuları var biraz ilgi götersen senindir

0|0
    1|0
    • gosteriyorum ama konustumuzda konusmayi hep kisa tutuyor hep cikmam lazim sonra konusuruz diyor.bazen bir bydan ibaret oluyor.

• benim yazdigimda oluyorama dedigim gibi hep sonra konusuruz tamam diyip gidiyor.yada sohbet kisa oluyorbusekilde onu tanimakta zorlukta cekiyorum.bulusmaya getirirsem dunden razi gibi gorunurum.hemonu tanimadan bulusmakda istemem acikcasi.buna ramen ustunmu goruyordur? imkansiz gelen biri icin daha fazla eofr sarfetmezmi?

• Eforu boşa sarf ediceğini düşünüyor işte

• Seni seviyor kızım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• amaç konuşmak işte muhabbeti kurmak.

0|0
    0|0
    • ama canim nasilsin deidginde iyim diyorum. naptin etin sonra bitiyor sohbet.cikmam lazim diyor sonra bi resim atana kadar ortada yok.resim atiorum aklina geliom gibi hemen yazio yine.ama yine kisa kalio

Yükleniyor...