90'lardan aklınızda kalan kırıntılar?

90'lı yıllar çocukluğuma denk geldiğimden bir çok acı tatlı hatıram vardır... Şarkılar, filmler, tv programları sizin aklınızda kalanlar neler var böylelikle çocukluğumuza gençliğimize bir yolculuk yapalım...

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• - Sanırım saklanbac diye bir program vardı şimdilerin evlendirme programlarının atası

- Şahane pazar behsat ve suheyl uygur

- Alf bilim kurguda zirveydi

- Reha muhtar vardı bugün mehmet ali birand bu şekilde türkçeye sahipse reha muhtar bunda etkili rol olnamıştır.

- ilk hatırladığım şeylerden biride tv uzaktan kumanda görevlisi olarak hizmet vermem di ama kısa sürdü

- cino portakallı cikolatada bir dünya markası :)

- leblebi tozu

Şimdilik bu kadar :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gameboy Colour ve Donkey Kong oyunu.. ah ne oynardim o oyunu ya bütün cocuklugum o oyunla gecti. Birde akkülü arabalar vardi kücük :) ondan cok istemistim hep..

0|0
    0|0
  • link

link ben bunları çok severdim

0|0
    0|0
    • o damgalar yüzünden aile faciası yaşanmıştı bizim evde babamın pasaportuna gümrük memuru gibi damga basınca :)

• ahahahaha bende duvara yapmıştım

• 0|0
    0|0
  • cinolar power rangers casper şirinler cidy bebek çıkartmaları çıkan çikolatalar luse maria dizisi atari mario oyunu..televole..falan falan:)

0|0
    0|0
    • maria mersedes miydi? annemin yaşattığı en insafsızca işkenceydi paso öpüşürler bende başka şeylerle ilgileniyormuş gibi yapıp izlemeye çalışırıdım

• o kadar fark kadı kızında da olur :)

• 90 şarkıları, tasolar, yüksek bel pantolonlar...

Bir de bu şarkı bugün beni esir alan... link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hobbyyy nin mor janjanlı çikulatası geldi ilk aklıma :))

0|0
    0|0
  • - iyi akşamlar

-kovalasın seni tavşanlar.

cinnet geçiriyordum bu sözü duyduğumda.

0|0
    0|0
  • çokta hatırlamıyorum ama edi büdü die birileri vardı galiba sora tasolarım vardı pikacuuuuuu falan sonra vardı bişler ama hatırlayaamdm

0|0
    0|0
  • tasolar.

0|1
    0|0
    • eyvah eyvah eyvah verdim +1 süpersin:D

• en zor bulunan ash ve mistiydi... 1 ash tasosu nerden baksan o zamanın tasosuyla 10 - 15 taso ederdi :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
  • ilk bisikletim 96 da olduydu.amcamın hayvan gibi bilgisayarında mario ve outlaws oyununu oynardım.gece 2-3 e kadar sokakta maç yapardık sokaklar şimdiki kadar tehlikeli değildi jeton manyağı olurduk tekken,street fighter,mustafa oynardık :D almanyadan akrabalarım kuzenlerim geldiğinde başbakan gelmiş gibi karşılarlardı kıskanırdım.uzaktan kumandalı arabam olsun isterdim.kamyonların arkasına asılırdık.efes pilsen kamyonundan bira şişesi çalıp satar internet cafede half life - counter oynardık.inşaatın 2. katından kumun üstüne atlardık.balon satardık pamuk şeker satardık.ırmağa yüzmeye giderdik bacak kadar boyumuzla karşıdan karşıya geçerdik.kuş avlardık.köpek beslerdik.sülük toplardık.kışın kayan arabaların üstüne çıkardık.geceleri hurda arabaları itekleyip başka yere park etmeye çalışırdık.havasını indirirdik.pokemon,cille vs. oynardık hep kavga ederdik daha çook şey var nerde o eski çocukluğumuz...

0|0
    0|0
  • taso

futbolcu kartları

torpil

füze

mantar tabancası

kız kaçıran

boncuklu tabanca

power rangers

memoli

aynalı tahir