Her tarafta çalan Kayahan şarkıları.. Bir insan neden öldükten sonra kıymetlenir?

Bir sanatçıyı ancak ölünce hatırlamakla ünlüdür bizim milletimiz. Bu ikiyüzlülük değilde nedir ?

1|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Hep böyleydi, böyle olmaya da devam edecek.

Yaşamına saygı duymayanlar ölü olduğunda saygı duyabilir. Belki de herkes öldüğünde beklediği şeyi yapıyordur.)

cut.

0|0
    0|0
  • ben olmeden oncede severdım dınlerdım daha 20 gun once aldım kayahan en ıyıler cdsını... 2 gun kral pop sadece kayahan eserlerı caldı.. o kadar hostuki.. nur ıcınde yatsın

0|0
    0|0
  • Aslinda onemli bir sanatciydi ama olunce dahada cok hatirlaniyor
    Uc gun sonra unutulur

0|0
    0|0
  • Sizin Milletiniz.

Şehitleri hiç hatırlamaz!!! Böyle zengin hayatını doya doya yaşayan insanları hatırlarlar hep Yazık TÜRK milletine...

0|0
    0|0
    • Öncelikle sizin milletiniz diyerek kendini sıyırman ne oluyor? Bende Türk değilim aslen fakat Türkiyede yaşıyorum ve kendimi Türk milletinden sayıyorum. Evet şehitlerin ve ölen onca kıymetli insanın unutulması bir Türkiye gerçeğidir fakat bu seni onların dışında kılmıyor malesef.

• Hadi bakalım yolun açık oLsun kurban.

• Teşekkür ederimm

• İnsanoğlu doğası gereği birşeyi yitirince kıymetini bilir bu hep böyle olmuştur böylede kalacaktır

0|0
    0|0
  • Ya hep boyle zaten yasarken hic hatirlanmaz oluncede heryerde surekli o calar en sonunda biktiriyolar 2 gun sonrada unutulur giderr

0|0
    0|0
  • Gelenek görenek zırvalığı, duyarlı toplum mesajı lay lay lom her şey çok güzel pembe gözlüklerimizi takalım 5. günün şafağında doğuya bakalım belki kayahan bize el hareketi çeker

1|0
    0|0
  • O çalan şarkılar biz böyle anıyoruz demek yoksa kıymete falan bindiği yok. 1 hafta sonra kayahanın ka sını hatırlmayacak kimse.

0|0
    0|0
  • İki yüzlülük biraz ağır bir itham ama söyle desek. İnsanın doğasında olan kaybedince değerini anlamak mevzusu.

0|0
    0|0
  • hep öyleydi ressamlarda en çok resimlerini öldükten sonra satmıştır

0|0
    0|0
  • Kör öldü badem gözlü oldu derler :)

0|0
    0|0
  • La eiği sana vermek istedim bir an

0|0
    0|0
  • Bende anlayamamışımdır...

0|0
    0|0
  • Kural böyle. Bir çok kişi kayahan'ı öldükten sonra tanıyor.

0|0
    0|0
  • ulaşamadığın şey değerlidir artık _

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...