Anime ve manga ile ilgili sorum var?

Anime ve manganın gereksiz olduğunu düşünen toplumda ben keyif aldığım şeylerin içerisinde görüyorum bunları. Peki sizin görüşünüz nedir? Gerçekten gereksiz mi yoksa aslında dizi izlemem ama anime izlerim diyenlerden misiniz? Pekiyi anime mi manga mı daha tercihiniz?

• Anime
    50% (1)100% (4)83% (5)Oy Ver
  • Manga
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hiçbiri
    50% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Manga, bir animenin çizgiroman halidir zaten. Hikaye olarak bir fark yok. Senin sorun şuna benziyo; 'game of thrones'un kitabını okumayı mı yoksa dizi olarak izlemeyi mi tercih edersiniz?'. Ben ikisi de diyorum. Manganın da animenin de yeri ayrıdır

0|1
    0|0
    • Yanlışın olmasın sakın? Tamamen aynı olmazlar ilk önce. Bir kere verdiğin örnekle kendini ele verdin. Kitapla filmin arasında dünya kadar fark olduğunun kanıtı dünya kadar örmek var. Sana örnek. Sailormoonu bilirsin? Animesi tv versiyonu olduğundan daha küçükler içindi ama mangasında bir ton cinsel içerikli kısım var. Küçük bir örnek olsun sanada.

• Tabiki biliyorum bay anime baka kyojin °(^_^ )°

• Bence bilmiyorsun. Ayrıca hakaret etme, o ağzını *

Kızlar Ne Diyor 1

• Anime

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dizide neymiş arkadas... anime izlerim daha iyi ama naruto shippuuden in bir sonunu getiremediler filler filler filler bıkkınlık geldi artık türk dizilerine cevirdiler

0|1
    0|0
Yükleniyor...