İstanbul Adalar, sevgiliyle bir gün. Hangi adada daha güzel vakit geçirebiliriz?

özellikle İstanbul'dakilere soruyorum. sevgilimle uzun zamandır görüşemiyoruz. iş yorgunlğu, iş stresi derken o gerginlikle birbirimize sataşmaya başladık ve artık dinlenmeye ihtiyacımız olduğuna, birbirimizle ilgilenmemiz gerektiğine karar verdik. anlayacağınız birbirimizi baya bi özledik.. böyle güzelce sezsiz sakin ve eğlenebileceğimiz doya doya elele gezebileceğimiz , ennn iyi vakit geçirebileceğimiz ada hangisi sizce?

İstanbul adalardan hangisinde güzel vakit geçirebiliriz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ada yada heybeli ada.Bisiklet turu yapın.Sevgiliye hazırlanan el emeği göz nuru kurabiyeler veya sandiwichler yedir.

Onun dizlerine başı koyup hayaller kur.Veya onunda başını senin dizlerine al.Kırlarda uzanın.

Beraber gökyüzüne bakıp bulutlardan şekillere benzet.

Bisikletle yarış yapın.Kazanan istediğini yaptırsın sevgilisine.

1|0
    0|0
    • bu kadar romantik, türk filmivari bir betimlemeden ve anlatımdan sonra en son cümle olmamış be abi :))) çok güldüm yine p*rnografiye bağlamışsın olayı :)))))

• Eee ...öylesi güzel bir günü mutlu sonlardırmak lazım dimi ama.

• işte aradığım şey bu hangi burçsun abim?

Erkekler Ne Diyor 6

• Burgazada. Tek dogru cevap :)

Hele bu vakit Burgazada'nin guzelligine doyum olmaz.

Kinali hala kalabaliktir yazlikcilarla, Buyukada adi ustunde buyuk, kendimi Taksim meydaninda gibi hissederim Buyukada'da. Heybeli yesillik, orman seviyorsan guzel ama Burgazada'nin yeri ayri.

Burgazada'nin sahil yolu gibisi yoktur. Kalpazankaya'daki gunes batisi enfestir.

Kopekler candir, kedileri tembeldir. Herkes kendi halindedir.

Istanbul'a en yakin cennet Burgazada'dir.

1|0
    0|0
  • apachi görmek istiyorsan pazar günü büyükadaya git. yaşamaktan utanıyorsun. sanki yaşamak sana kabalıkmış gibi gelmeye başlıyor...

1|0
    0|0
  • Yunanistan Kiklad adalarına özellikle Hermopolis'e gitmelisin. Yunan adaları bildiğim kadarıyla vizesiz şuan. Bunun haricinde bende bir günlüğüne Rodos adasına geçmiştim. 1 gün vizesiz kalabiliyorduk. Gayet güzeldi, insanlarda çok sıcak kanlı ve sevecendi. Elbette gücün, paran varsa Balear adalarından İbiza'ya, onun haricinde Kanarya adalarına felan gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • hanı hep sorarlarya bı adaya dussenız yanınıza alacagınız bılmem kac sey dıe ıste o adaya en azından ıkınız olursunuz :)

0|0
    0|0
  • marmara adasına çınarlıya git süperdir

1|0
    0|0
  • Buyukada prenses koyunda guzel bir kacamak olabilir sakin ve romantizim dolu. :o))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük ada derim..

0|0
    0|0
  • Yahu bende gitmek istiyorum öyle yerlere :-( insallah artik seneye kismet olur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...