İstanbul gercekten cok mu tehlikeli?

ben arkadasimla( oh da kiz) bu yaz istanbula gitmeye karar verdik. annemle babama anlatikdan sonra hic sevinmedilir, türkiye gitmemisi istermiyorlar, siz iki kizi rahat birakmazlar dediller etc. Internete diyer touristlerin yazdiklarini okudum ve ne yalan söyleyim korktum...taciz, hirsislik, takip, laf atma, taxi kandirmalari etc.. Istanbul/türkiye gercekten bu kadar tehlikelimi kadinlar icin? türkiye gitmek aslinda arkadasim(cinli) fikriydi, istanbulu tv den görmus ve merak ediyor

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bilen biriyle gidin yoksa tehlikeli. Simdi istanbullular kendi sehirlerini savunacaklar kanma onlara.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İlk gelişinizse turu tavsiye ederim. Yok önceden gelindiyse konaklamayı merkezden uzakta yapın. Böylece gezilicek yerlere yolculuğuda eklemiş olursunuz. Ayrıca şöyle bir durumda var. Merkeze gittikçe tehlikelidir doğru ama korkmaya gerek yok. Vahşi batı değil İstanbul .

0|0
    0|0
  • o örnekleri takma adalara felan gidin tarihi yerlermesela hem sende türksün turist olduğun anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • Turistlere karşı biraz öyle.. Buradan tanıdıklarınız varsa daha rahat edersiniz.. Kadınlar açısından daha zor olur gelen herkese farklı gözle baktıkları için.. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • İstanbul Cehennemdeki bir kuyu gibi. Eğer paran varsa yaşama ihtimalin var. Paran yoksa bu şehirde kullanılmak zorundasın

0|0
    0|0
  • Tanıdık varsa iyi ama yalnız gelirseniz tacizlere tecavüzlere hazırlıklı olun. İstanbul çok güzel ama içi pislik dolu olmasa.

0|0
    0|0
  • gaziantepliyim tayyip guzel antepimize suriyelileri doldurdu İstanbul'da tatil gezmek icin guzel ama yasanmaz ben yasayamam bende melbourne geldim 2 yil once

0|0
    0|0
  • İstanbul hem rüyalar hem riskler şehri , Dkkatli olmalı , bilmeyen biri oldugunu çaktırmamalı

0|0
    0|0
  • Gelmeyinbence gelincede bu dusuncelerden dolayi bir zevkte almazsiniz

0|0
    0|0
  • evet tehlikeli

0|0
    0|0
  • saçmalama be teksas mı burası kime ne yapacaklar sen ortamlarda kaşarlık yapmazsan

0|0
    0|0
  • öyle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok mu?
    daha fazlası Polisleri bile tacizci!

0|0
    0|0
  • Ya gelin bişey olmaz ya. 2 it kopuk yüzünden şehrin adı kirleniyo 😐😐

0|0
    0|0
  • Bu kadar tehlikeliyse eğer 20 milyon nüfusa nasıl ulaştı diye sormadan edemiykr insan

0|0
    0|0
  • tehlıkelı malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...