Avrupa Birliğine girmemiz bize ne kazandırır ne kaybettırir?

Hep konuşan bir konuyu burda da sormak istiyorum yorumlarını beklıyorum

Arkadaşlar Avrupa Birliğine girmemiz bize ne kazandırır ne kaybettırir? Bazı yönlerden çok yararlı olur ama çok sakıncalı olan taraflarıda var siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa çöküşte hıc kendınızı oraya sokmaya çalısmayın... hiç kimseye ihtiyacımız yok bizim soyumuz yeterli. Osmanlıyız pek şanlıyız

1|1
    1|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• sakıncalı tarafı ekonomik yönden olur TL yerine Euro kullanmamız gerekicek ve para politikası araçlarını kullanarak ekonomiyi yönlendirme imkanımız elimizde çıkmış oluyor , çünkü Euro ab merkez bankası tarafından basılıyor. krizlerde bizi savunmasız bırakır

0|0
    0|0
  • hiç bi kazancımız olmaz. avrupa şu an bile iliğimize kemiğimize kadar sömürüyo bizi, daha beter sömürür. bizim kurmamız gereken birlik Büyük Türk birliği olmalıdır. ama başımızdaki arap sever molla bozuntularıyla ancak arap sermayesinin esiri oluruz.

0|0
    0|0
  • Bana göre bize birşey kazandırmamakla beraber bizdekini de götürür.

0|0
    0|0
  • şanlı bir tarihe sahip bir millet nasıl olur da avrupa nın kapısında bekçilik yapar. bu zillete kim razı olur

0|0
    0|0
  • Kokoreçi kaybettirir. Aman diyim girmeyelim.

0|1
    0|1
  • ab olsun yada olmasın bu değilde idam cezası olmalı cezaevleri doldu taştı adam 5 kişiyi öldürüyor 180 sene ceza alıyor bu tür adamları yaşatmamalı

0|0
    0|1
  • Hiç bişey kazandırmaz, bir sürü katı kuralımız olurken. Vizesiz her yere gidebiliriz.

0|0
    0|0
  • Avrupa birligi fos cıktı girenler cıkmak istiyor.

1|0
    0|1
  • Almıyacaklar ki nereye giriyorsun..?

0|0
    0|0
  • nabıcan sen birliği allasen

0|0
    0|0
  • gümrük birliğine girmişken girmeliyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1