Ayın 1inde maaş alıp 5inde bitirmek nedir?

Çok gezen çok bilir diye hakkaten çok gezmişim kolum gibi kredi kartı ekstresi geldi. Tabi hergün starbuckstan kahve her akşam modada waffle her cuma cumartesi konser+alkol para dayanmadı. Şimdi ben ne yapayım kscikler?

Güncellemeler:
Kahvaltıya dışarı çıkacaktım şu an ekmek almaya gidiyorum peynir ekmek yicem a. m. k

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen, biri seni hizaya sokar, önce eşin sonra çocuklar.

0|0
    0|0
    • Evlenirsem gezip eğlenebileceğim bir insanla evlenicem masraf 2ye kaylanacak ben hizaya gelmem :D

• Sen evlen görürsün, yaşın ve enerjin hep böyle olmayacak.

• evet enerji bitince anca evlenirim zaten 35te falan düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Iyi 4 gun bence basari 5inde alip 5inde bittigini biliyorum

0|0
    0|0
  • Ne kadar kazanıyorsan o kadar harca, her cumartesi konsere gitmek zorundamısın

0|0
    0|0
    • Ölelim o zaman yaşamayalım konser 20 ile 45tl arasında değişiyor o para değil alkol çok oluyor :(

• bence cok yanlıs ac kalınır

0|0
    0|0
  • 5inde alip 5inde bitirmekten daha aci bisey yok :)

0|0
    0|0
    • Neden o kaar hizlisinki
      Bendevartiyo biriktiriyorum da

• 1.5 yildir calisiyorum maasimda cok guzel, lakin henuz 10 Tl'sini harcamak nasip olmadi :)
      Bende fire vermeden, son hiz biriktiriyorum :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana iyi olmuş demek istiyorum.
    hesabını bilmeyen kasap... kaçar masat hesabı
    bir daha hesabını bil gereksiz harcama yapma.

0|1
    0|0
    • Hiçbişey yapamazsam yastık altındaki altınları bozdururum kardeş evim kendi evim arabam var. Çokşükür 1ay içeri girince tökezleyecek insan değiliz.

• Tipik parasi olmayanlarn zengin yasamlarini takliben ayak uydurmaya çalışıp daha sonra tokezlemesi... ayağını yorganina göre uzat abi

0|0
    0|0
    • Zengin yaşamı nedir kardeş 5liraya kahve içiyoruz konser dediğin şey 35 40 lira. Ben fakir yaşamını bile taklit edemiyorum. Benzine zaten 300 400 lira gidiyor ayda. 1300maaşla yaşanmaz tabi

• Kahveyi evde yap konserlerine hepsinede gitme ücretsiz avmlerde konser veriliyor zaten ben senden biraz fazla aliyorum fakat arabam yk 500 lira kendime harclik cikiyorum kalani ile fon alıyorum parami biriktiriyorum 2 ay içinde arabami alcam ve dislerime 4bin tlyede tel taktirdim bunlarin hepsi 10 aylik birikimle gerceklesmis olacak

• ben yiyorum valla hayvan gibi yiyorum. evde durduğum yok yemekler de dışardan olunca böyle patladık bu ay biraz sıkarım artık :D

• valla aynıyız

0|0
    0|0
  • 2 sinde bitirmekten daha iyi biseydir :D

0|0
    0|0
  • Maaş alamadan bitirenler var iyisin :)

0|0
    0|0
  • kardeşşş tutumlu olsana birazz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...