Teoman mı Emre Aydın mı?

Hangisi size hitap ediyor , hangisini daha başarılı buluyosunuz ?:)

0|0
50|44

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• Teomanda kötü adam karizması var.. Yıkılana kadar barda içiyor, gazeteci yumrukluyor, kızlarla eğleniyor vs. tam bir star !

Yani kendini iyi satıyor. Emre Aydın'dan tek artısı gözümde, kendini iyi pazarlamış..

İkisini de severim..

2|0
    0|0
  • Eskiden Emre Aydın'a saygı duyardım. Eski sevgilimin aşkıydı :D

Ama X Factor'de onu jüri koltuğunda gördükten ve bir bölüm izledikten sonra öyle bir yapımın içinde olduğu için saygımı kaybetmiştim. Ama nedenini hatırlamıyorum doğrusu :/ :D O kadar unutkanım..

Teoman severim.. Ama hayranı değilim..

Emre Aydın'ın eski şarkıları iyiydi.
    Ama Teoman diyorum..

0|0
    0|0
    • afedersin eski sevgilin aşkıyken nasıl senin aşkın oluyordu? ikinizi aynı anda mı idare ediyordu

• Sanki sevgilisi dedim :D
      Sevgilin, kız arkadaşların, kardeşin vs yok mu senin? Bir ünlüye hayran olmazlar mı :D

• Valla ne kadar kaliteli olursa olsun;Teoman kişiliğiyle çoğu şeyini kaybetti hala da devam ediyor... Arşivimde Emre Aydın'ın daha fazla şarkısı var.

1|0
    0|0
  • Teomani seviyorum, birde soru mu filan diye sacmaliyanlara bisey solicem mk bu yaptiginiz sunun gibi bisey. Birine en sevdigi rengi sorup sonra o renk sevilirmi mk bu renk daha iyi demek gibi bisey. Hayir cool da olmuyosunuz. Mk yariniz ankarali ibocan dinliyorduda isimlere bakti bunlar kim mk dedi yorumlara bakip duzdu yorumu. Mk madem herkes taniyor sarkilari niye az dinleniyor neyse Emre Aydin in gercekte ilk cikisindaki sarkilari cok guzeldi. Sonra isi ticarete mi doktu yoksa tarzini mi degistirdi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • soruya bak? Emre Aydın'da kim yahu tamam herkesin zevki farklıda tabi ki Teoman.. Teoman Saab gibidir Alfa gibidir Ducati gibidir Volvo gibidir Triumph gibidir özeldir özel kişilere özel müzikler yapar Emre Aydın ise Renault gibidir herkes dinler sıradan vasat

1|1
    1|0
  • teomanın sevdiğim şarkıları daha çok ama en sevdiğim sarkı emre aydın son defa gerek sarkı gerek klibiyle
    https://www.youtube.com/watch?v=tN0tDRCachE

1|0
    0|0
  • Teoman

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İkisi de başarılı.

0|0
    0|0
  • Emre aydın

1|0
    0|0
  • manga varken :)

1|0
    0|0
  • emre aydın derim teomanı sevmiyorum çünkü...

1|0
    1|0
  • Teoman reiz

0|0
    0|0
  • Elma ile Armut'u toplamayin yahuu,
    Tabiki TEOMAN!
    Kıyaslanamz bile bence...

0|0
    0|0
  • Emre Aydın

1|0
    0|0
  • Teoman

0|0
    0|0
  • Pera.

0|0
    0|0
  • Emre Aydın

1|0
    0|0
  • teoman

0|0
    0|0
  • Zor tercih ama Emre Aydın diyorum :)

1|0
    1|0
  • Teomanda iyide Emre Aydın tarz olarak seviyorum

0|0
    0|0
  • emre

1|0
    0|0
  • teoman...

0|0
    0|0
  • emre aydın..

1|0
    0|0
  • evli kadına şarkı yapan yavsağı at çöpe

0|0
    0|0
    • hangi şarkısı ki o

• @Euphoria564 bu onun adamlığı değil yvsaklığı, ayrıca empati yeteneğinde yokmuş baksana yapamamışsın

• Senin empati yeteneğin olsaydı kendini adamın yerine koyabilirdin

• tabi ki teoman :)

0|0
    0|0
  • emre aydın kim? ressam filan mı?

0|1
    1|0
  • pff emre aydın kim mk.

0|0
    0|0
  • İkisini de severim ama Teoman derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 50

• emre aydın yalnızca yaşadığı bir aşk ve ihanet üzerine yazıyor tüm şarkılarını zor bir şey yani yalnızca bir olaydan 30 şarkı yazmak bestelemek ( single ve düetleri saymıyorum) diğer yandan teoman bambaşka bir dünya biliyorsunuz çok fazla alkol tüketiyor ve alkol alan biri daha yol bile tarif edemezken o sarhoş haliyle tanıdığı yeni hayatları notalara kağıtlara döküyor ikisi de birbirinden ilginç, yetenekli ve mükemmel sanatçılardır ama teoman daha tecrübeli daha çok yaşanmışlığı var ve rock'çı olmanın özgür ruhunu tam anlamıyla yaşıyor ve yaşatıyor

1|0
    0|0
  • emre aydın candır

1|0
    0|0
  • Teoman ın kestiği tırnak olamaz.

0|0
    0|0
  • Teoman'la Emre Aydın bir mi Allah aşkına? Eyvallah Emre Aydın'da başarılı da. Açık ara Teoman tabiki.

0|0
    0|0
  • Teoman.

0|0
    0|0
  • Emre Aydını severim Teomana bayılırım. Ama bir Freddie Mercury değiller

0|0
    0|0
  • teoman

0|0
    0|0
  • emre aydın

1|0
    0|0
  • Emreeee

1|0
    0|0
  • Teoman tabii ki

0|0
    0|0
  • teoman tabiki

0|0
    0|0
  • Teoman
    Motosikletli kız guzel parcalardan biri.

0|0
    0|0
  • Emre

1|0
    1|0
  • şarkılarında kendini kaybettiğim adam tabiki Teoman her nekadar son zamanlar da nefret etmemi sağlayan insanlar olsada -.- sonuna kadar Teoman diyorum

0|0
    0|0
  • teoman tabii ki. Kıyas kabul etmez :)

0|0
    0|0
  • Emre Aydinn<3..

1|0
    1|0
  • Teoman

0|0
    0|0
  • teoman :)

0|0
    0|0
  • TEOMAN

0|0
    0|0
  • Yemisim emre aydıni Teoman varken

0|0
    0|0
  • Elbette Teoman =)

0|0
    0|0
  • emre aydın :)

1|0
    0|0
  • emre aydın

2|0
    1|0
  • Teoman

0|0
    0|0
  • Bu soru o kadar sacma ki. Teoman ile Emre Aydin karsilastirilamaz. Rock muzigin kralindan teomandan bahsediyoruz.

0|0
    0|0
  • ikisininde yeri ayrı ama seç birini dersen kıyaslama yapılamaz kesinlikle teoman

0|0
    0|0
  • Emre Aydın

1|0
    0|0
  • teoooooooo

0|0
    0|0
  • Teomaann

0|0
    0|0
  • Teoman daha realist ve rahat tarzda bir yorumcu Emre Aydın daha çok hayalperest ve melankolik bence

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20
Yükleniyor...