Kayseride gidilebilecek kaliteli manticilar var mi?

Arkadasimi cagiricamda kayseriye manti yedirticem yaninda yaprak sarmasifalan arkasina baklava falan :)) Soylee cok pahali olmasin ama lezzetli olsun yemekleri var mi boyle bildiginiz bir mekan ? Vaktim olmadigi icin arastirmaya burdan yazdim yorumlarinizi bekliyorum ?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşıkla mantı var meysu outleti geçince sağda pastırmacılar parkında restorant var orada güzel beştepelerde döner restorant var paraya kıyarım dersen erciyeste lifos var teleferik ile çıkılıyor

1|0
    0|0
    • Meysuyu gecince ordaki yeri biliyorum ama merkeze goturucem arkadasi. O zaman once otogardan onu aliyim o dediginiz yere gidelim ordan merkeze gidelim de nasi gecicez ordan merkeze otobus var mi oralarda? Hic bilmiyorum yardim eder misiniz

• Amin. Tesekkurler yardimlariniz icin :)

• ö değil bende eic için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• hic birisi ev mantisine uymaz ama Kaşıkla ya da elmacioğlu iskender ilk tercihim olur. misafirimi gotureceksem

1|0
    0|0
    • Cadde elmaciogluna goturcem insallah ama carsi elmacioglunada goturebilirim de fiyatlar sabit mi acaba? Cunku kalenin ordaki bayagi satafatli luks gorunuyorda fiyatlar daha pahalidir diye dusundum birde orasi cok buyuk biz 2 kisi gidicez

• rica ederim. bence forumun oraya gelince ordan hemen gecersiniz. afiyet olsun

• Sagolun Allah razi olsun :)

• Pastirmacilar parkina giderken luks bir restorant var mantici orasi guzel kayseriye geldigimde dayim muhakkak goturur bide hunatta bir iskembeci var onunda mantisi guzel oluyo memleketimi ozledim gelcemm :D

1|0
    0|0
    • Ya o pastirmacilar parkinin ordaki benimde aklkmda ama uzak dusuyor ya ben merkeze goturucem onu ama biliyorum o restaureant super :)

• Altin tabak mi?

• Tanidik geldi ismi bak orasi olabilir

• Ananın yeri var guzel Alparslan tarafinda kayseri parkin hemen arkasina düşüyor

2|0
    0|0
  • Kayseri'nin heryer'i mantıcı olsa gerek bir defasında gelmiştim çok güzel'di. :)

1|0
    0|0
  • Ben kayseriliyim sana bu konuda yardimci olabilirim

1|0
    0|0
    • Evet olursaniz sevinirim :)

• Tesekkrler :)

• Eig yap bari

• zaten mantının hammaddesi orası nereye gitsen bulursun gez yeter :D

1|0
    0|0
  • kaşık-la orasıda var

1|0
    0|0
  • Kaşık-La ya Git Kankii :))

1|0
    0|0
    • Kasik la nerde tam olarak adini duydum da gitmedim

• Elmacioglu

1|0
    0|0
  • bizim eve gelin ben size mantı yaparım ama paralar peşin :)))

1|0
    0|0
    • Hahah :D Kac liraymis? :D

• porsiyonu10 lira sarımsaklı yoğurdu bizden ona göre :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaşıkla, elmacıoğlu ıskender

1|0
    0|0
  • bence kayseride heryer kalitelidir, asıl mantı mekanında hile yapcak halleri yokya :D

1|0
    0|0
    • Dogrusun tatlimda arkadaxim ya hani :)) Basit bir mekana goturmek istemem , cokta pahali olmasin ama iste bunun icin fikir edinmek istedim :)

Yükleniyor...