İngilizce Kursu/İstanbul. Just English kursuna giden var mı?

Arkadaşlar İstanbul'da yaşıyorum. Taksim veya Beşiktaş'ta gidebileceğim kaliteli işini ciddiye alan İngilizce kursu sizce hangisi? Just English adını duyuyorum bu günlerde giden var mı aranızda ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kötülemek gibi olmasın ama just english'te arkadaşım ispanyolca kursuna gitti hiç bir işe yaramadı dedi. Belki de hata ondadır gerçi, ne de olsa firmanın adı "just" english:) Öbürü EnglishTime'a gitti övüp duruyordu. Yalnız bu işlerde senin öğrenme azmin en önemlisi. Bana kalırsa ilk 1-2 kuru evde kitaplardan öğren sonra kaldığın yerden kursa gir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini gelistirme istedigini ve Ingilizce ögrenme istedigini son derecede takdir ediyorum afferin sana! :) Her kes senin gibi bu adimi atsaydi bir sürü paralarini sigaraya ve alkole vermeden simdi nekadar girisken ve dahada gelismis olurdu ülkemiz. :))

Hem internete bakarsan mesela. Kac tane ciddiye alanilabilen türkce internet sitesi varki?

Insanin her bildigi dil(üstelik inglizce) ufuklarini genisletir ! :)) Yani ingiliz sanal dünyasinada katilabilirsin mesela :))

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaşım ben justenglishte 4 seviyelik bir eğitim aldım UPPER-INTERMEDIATE de tamamladım kursu fazlasıylada memnun kaldım bilgin olsun.Tabiki herkesin fikri farklıdır herkesi memnun etmekte mümkün değildir biliyorsun.Sana tavsiyem internetten iyi bir araştırma yap şikayet oranlarına bak ondan sonra kayıt ol.Ben en azından gittiğim kursu söyliyeyim şirinevler Şubesinde eğitim aldım 3.seviyeden itibaren yani ilk 2 seviyeden sonra konuşma sınıflarına dahil oldum.1 seviye de 160 saat eğitim veriyorlardı Türkiye'de hiçbir kursun vermediği saatte eğitimdi.Artı 2011 en iyi dil okulu seçilmişler bu sene.Ben memnun kaldım kendi arkadaşlarıma da tavsiye ettim.Sende en azından bir şubesine uğra görüş fikir oluşur.

0|0
    0|0
  • english time 'a gidiyim deme. Çok saçma aptal bir sistemleri var. İngilizce kursunda konuşmalara dikkat et. Conversation ön planda olanlara bak. Ben kurs olarak diyalogue'a gittim hem almanca için hem de ingilizce için. Conversation ön planda bu kursta ve çok memnun kaldım. Upper'ı da yaptıktan sonra yurtdışına çıkmıştım.

0|0
    0|0
  • ben beşiktaş'ta istanbul lisan merkezine gitmiştim kpds için, 10 puan yüsek aldım.

0|0
    0|0
  • english time...

0|0
    0|0
  • infoLANG dil okullarına gittim ben çok da memnun kaldım Kadıköy'deydi, eğer Kadıköy düşünürsen bak derim faydasını görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...