Şimdiki hükümetten memnun musunuz?

Şimdiki hükümetin yönetiminden memnun musunuz? Soru biraz siyasete kaçtı fakat objektif bir şekilde sorduğum soruya yanıt almak istedim.

• Evet, memnunum.
    17% (2)29% (4)23% (6)Oy Ver
  • Hayır, memnun değilim.
    50% (6)64% (9)58% (15)Oy Ver
  • Kararsızım.
    33% (4)7% (1)19% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen seçimlerde ben değil ama ailemin oy verdiği hükümettir.

Her akşam haberlerde aynı hükümete lanet okuyanda bizzat ailemin kendisidir.

Çok büyük işler yaptı diyorlar da bizim için ne yaptı diye soralım¿

Ekonomi iyiye gidiyor vs vs diye milleti uyutuyor ama bugün milli geliri 80 bin$ olan norveçle aynı vergileri verir olduk. Bizim gelir 12 bin$.. Halkı donuna kadar soyup yol yapmayı bina dikmeyi bizde biliriz.. Tuzla tersanelerinde oğluna iki(2) tane 5 bin tonluk GEMİCİK yapıldı.! Kim biliyor¿ Kimse.. Uyuyun %48.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana uyan hiçbir yanı ve yönetim şekli yok. Kendimi gizli diktatörlükle yönetiliyormuşum gibi hissediyorum.

0|2
    0|2
  • hiçbir konuda memnun değilim. çalışanlardan alıp çalışmayanlara fakirlerden alıp zenginlere veren hükümet. saymakla bitmez...

0|0
    0|0
  • Evet, memnunum.

0|2
    0|1
  • Memnun değilim. İstediğim şekilde yönetilmiyor. Adam evimizi yıkıcak biz hiçbirşey yapamıyoruz.

0|1
    0|2
  • Hükümet mi var?

0|0
    0|0
  • Hükümetlere total olarak karşıyım <333

0|0
    0|0
  • Biraz daha zam yapsınlar memnun oluruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Belediyecilik altyapı yatırımları sosyal yatırımlar konusunda iyi. Ama dış politikada berbat.Dış politika olmadan da ülke olmaz. Başka parti mi var diyorsanız. Bence hepar.

0|0
    0|0
  • Objektif şekilde cevaplıyorum. Şu andaki yönetimden memnun değilim. Ancak su andaki yonetımın ıyı olup olmadıgını ancak 10-15 yıl sonra gerıye baktıgımız zaman gorebılırız. Belki iyi birşey yapıyorlar farkında değiliz. Sonucta bir değişim surecının ıcındeyız. Ancak anlık olarak memnun değilim maalesef.

0|0
    0|0
    • peki şu şekilde sorayım. Günümüzden cumhurriyet dönemine kadar en çok hangi dönemin yönetiminden memnundunuz?

• Peki bu durumla ilgili çözüm öneriniz nedir?

• Hiçbir kurum/ülke/kuruluş yokturki kendi başına yönetilsin. Mutlaka büyük bir plan veya büyük bir güç vardır kontrol eden. Ben çözümümü kendimce buldum. KEndi kurallarım var. O kurallara göre yaşıyorum. Hayata bir kere geliyorum ve hayatı yaşıyorum. Yönetimin kararları beni ancak ekonomik olarak etkileyebilir artık. Yani oturupta kararları kafama takıp dusunmuyorum hiç. Türklük milliyetçilik, devletçilik diye diye, insanların bu duygularını sömüre sömüre kanlarını emdiler hep.

• bi kere hükümet benden memnun değil ki bireyim, bireyselliğime bile katlanamazken... eatmyshit

1|0
    0|3
  • Ben yarım yamalak memnunum

1|0
    0|0
  • Halkı aptal koyun sürüsü gibi görüp iyiliğini düşünerek bazı şeyleri hatta sevdiğimiz çoğu şeyi yasaklamaya veya kısıtlamaya kalkan hiç bir otoriteyi kabul edemem.Bize ne yapacağımızı söyleyen embesillerden ibaretler o kadar, halbuki görevleri bize uygun zemin hazırlayıp olanakları çoğaltmak ve maddi şartları halk lehine en üst seviyeye taşımak değil mi?Sanata yatırım yapmayan hükumet benden şefkat beklemesin.

0|0
    0|0
  • Evet memnunum.

0|0
    0|0
  • d şıkkı allah belasını versin

1|0
    0|0

• çok memnunum çokkk..hatta daha da ileri demokrasi istiyorum..insanlar sabah 4 te evlerinden alınsın..düşünenler hapse tıkılsın 120 yıl yetmez 1200 yıl hapis cezası verilsin..öğrenciler işçilere memurlara biber gazı yerine isot gazı sıkılsın..telefon dinlemeler yetmez..evleride gözetlesinler...

muhalefet edenin tez kellesi vurulmazsa bundan sonra oy moy vermem

ileri demokrasisini sevdiğimin hükümetine...

0|0
    0|2
  • Ülkenin yarısı oy verdi.Memnun değiliz deme hakları yok bence.Çünkü 2 kere oyverdi ülkenin yarısı.Ya memnun değilsen niye 2 kere oy veriyorsun bre ülkenin yarısı? :)

0|0
    0|1
  • Hükümet ne la ?

0|0
    0|0
  • memnunun yanından bile geçmez bu konuda düşüncelerim

0|0
    0|1
  • Hangi konuda memnunmuyuz ? Çünkü genel dersen kimse hiçbir hükümetten memnun olamaz.

0|0
    0|1
    • Ne bilim basküler bu insanların %48'i hükümete oy vermiş insanlar. Oy verdikleri partinin icraatlarından memnun olup olmadıklarını öğrenmek istedim.

• elimizdeki malzeme bu yapacak bir şey yok diyorsun? :D

• memnun değilim tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...