Kapat

Müzik aleti çalabiliyor musunuz? Müzik aleti çalmak için eğitim aldınız mı?

herhangi bir müzik aleti çalabiliyor musunuz? bu konuda eğitim aldınız mı?

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• piyano çalmaya yeni başladım.. bu konuda hiç eğitimde almadım.. gayette rahatım

0|0
    0|0
    • sakın bırakma,çalışmaktan sıkılma.öğrenirken acele etme.bol tekrar ile epeyce ilerlersin.çalışmalarında başarılar dilerim.

• tabi ki beste yaparsam kimseye vermem ayıptır söylemesi KAYSERİLİYİM'de :) tekrar teşekkür ederim bir sorum olursa mutlaka sorarım..!

• her zaman yardımcı olmaya hazırım.her şey gönlünce olsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• herzaman piyano veya keman ögrenmek istemisimdir.ama paramiz yoktu yeterince :)...simdi var ve yakinda ögrenmeye baslicma ins. insanin yasi ögrenmek ve bilgi edinmek icin hic bi zaman gecmiyor bence

0|0
    0|0
    • keman alırsan ,sesi çok kötü bir keman alma derim.kemandan anlayan biri ile al.eğer maddi durumun iyi ise gerçek el yapımı olsun . ben müzik öğretmeniyim ve keman öğrencilerime aynı şeyleri tavsiye ediyorum.

• flüt bile çalamıyorum sol anahtarı bile çizemiyorum :D

0|2
    0|0
  • Blok flüt ve def harici bir ensturman çalmadım.

Eğitim falan da almadım takılıyorum öyle.

Elektronik gitar, akardiyon, yan flüt, mızıka çalmayı isterdim.

Ama olmadı malesef.

Neyse iy geceler.

0|0
    0|0
  • evet ben elektro gitar ve klasik gitar çalıyorum. toplamda 2,5 yıl eğitim aldım.

0|0
    0|0
  • Hayir :(

0|0
    0|0
  • Küçükken bir ara gitar çalmaya merak sarmıştım. Meğer geçici bir hevesmiş benim için

0|0
    0|0
  • Piyano, küçükken almıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Şimdi soruyu okuyunca saydım da tam 14 yıl olmuş ilk gitarı tıngırdatmaya başlamam. Bu aralar da elektro gitar ve klasik takılıyorum. 2 senedir de bendir üzerine çalışıyorum. Hiç bir eğitim almadım. İsteyince başarabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • İlk okulda falan flütü falan çalamadım sınıfa rezil olurduk :D ama darbuka çalmaya meyilli gördüm kendimi uygun bir zamanda darbuka almayı düşünüyorum. Ayrıca klarnet ve ney merakımda başladı bu aralarda

0|0
    0|0
  • Elektrik Gitar çalıyorum ve bunun kursuna gittim. Tabi belirli metodları, notaları, gamları ve arpej gibi genel şeyleri öğrendikten sonra ayrıldım ve kendim evde çalışmaya başladım. Tabi ayrıldığımda tüm bu çalışma metodlarını felan biliyordum. Siz siz olun hiç değilse bunları öğrenmek için 3-4 ayda olsa kursunu görün.

Başta yanlış bir yola saparsanız, onu düzeltmek öğrenmekten daha zordur. Bunun haricinde evde kendi imkanlarımla Armonika çalmayı öğrendim.

0|1
    0|0
    • Elektirik Gitar? :D

• Elektro gitar dediğiniz şeyin asıl ismi... İngilizcede bile Electric Guitar diye geçer. Çoğu profesyonel adamların eğitim videolarında da bu şekilde hitap ettiklerini görüyoruz.

• Uzun yıllardır keman çalıyorum.

Piyano çalıyorum 2-3 senedir. (beki daha fazla bilemiyorum şimdi)

Elektro ve Bass gitar çalıyorum ama çalıyorum denemez. 10-12 parça falan. Daha çok Muse'un soloları. Hysteria'nın Bass'ını iyi çalarım, bu konuda iddialıyım. =)

Biraz mızıka denedim, Pulp Fiction ve GodFather'ı çalıyorum ama ı ıh epey zor bir enstrüman beceremedim.

0|0
    0|0
  • 9,5 yıldır ney, 3,5 yıldır yan flüt çalıyorum. ney in sadece ses çıkarma eğitimini aldım 1,5 ay ve kendimi geliştirdim şimdi önemli bi grupla bi restorantta çalıyorum.

0|0
    0|0
  • Piyano çalıyorum 10 yıl oldu bi 1 yıl kurs aldım sonra kendimi geliştirdim.Liseydi üniversiteydi derken bayağı bir uzak kaldım.Şimdilerde piyanoyu yeniden keşfediyorum.Kemanda çalmaya başladım ama keman çalmak gönül işi.Keman sizi sevecek onu anladım...

0|0
    0|0
  • blok flüt çaldırdılar malum. oda bir işe yaramayan icat. ne akla hizmet çaldırırlar hala düşünürüm.

daha da birşey çalamadım ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • hayir hic muzik aleti calamiyorum fakat darbuka calmak isterdim

darbuka ritimlerine nedense hemen kanim kayniyor

Cingenelik mi vardir nedir :)))

0|0
    0|0
  • davul,dümbelek,bağlama halk oyunları ekibinde oynadığım için genelde canlı müzik çalışırdık çala çala öğrendik eğitim almadım

0|0
    0|0
  • oto teybi çalarım çok iyi küçük yaşta öğrettiler bana biraz da gitar çalarım

0|1
    0|0
  • aslın da istiyorum ama sadece istiyorum:))

0|0
    0|0
  • gitar çalıyorum kendi halimde

0|0
    0|0
  • Uzun süre önce bateri çalardım. Bir süre de bass gitar dersi aldım. Klasik gitarı az bir şey tıngırdatabiliyorum bir de :)

0|0
    0|0
  • Flüt çalarım okulda verilen eğitimi aldım :)

Bas gitar çalmayı çok istiyorum param olunca gitarıda eğitimide almayı düşünüyorum ot gibi yaşıyoruz arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Çok pis radyodan şarkı çalarım Birde kardeşimden para çalarımm :D

0|0
    0|0
  • mızıka çalmak istiyorum

0|0
    0|0
  • blok flüt

0|0
    0|0
  • hayır çalamıyorum . . .

Dinlemeyi tercih ediyorum . . .

0|0
    0|0
  • Batari calarim cok zevkli pek ritim tutturdugum soylenemez ama dinleyenler kendinden cosuyor

0|0
    0|0
  • ortaya karışık, hepsinden biraz biraz diyelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...