Mahalle baskısından okuyamadığınız kitaplar, yazarlar var mı?

Benim var...

...karşıt görüşten olsun, kendi görüşlerimden olsun, bazı kitaplar var okuyamadığım, sırf annem ve babam görürse, bir tarafları tutarım diye...

Ulan arkadaş, hala anlamıyorum şu zihniyeti: Bir kitabı okumak, içindekileri doğrudan kabul etmek anlamına geliyor zannediliyor. l*n , ne biliyorsun!? Belki ben fikir sahibi olmadan evvel bilgi sahibi olmak istiyorum?!

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• O zaman hic dusunmedn alicaksin o kitaplari okuyacaksin senin goruslerinden, fikirlerinden mahalleye ne ailenede uygun bir dille anlat anliyacaklardir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç öyle şeyleri takmam kafama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Belki ben fikir sahibi olmadan evvel bilgi sahibi olmak istiyorum? "
    doğrusu da bu zaten
    hayır mahalle baskısı yok bu konuda üzerimde

0|0
    0|0
  • Babam da bir kaç yazarı okumamam için ikaz etmişti onun dışında ideolojilerime ters düşsede hiç bir kitabı okumamazlık yapmadım. Kitabı veya şiiri yazarına ve şairine bakmadan okumayı seviyorum yoksa ister istemez bir önyargı oluşuyor bu da benim edebi zevkime gölge düşürüyor..

0|0
    0|0
    • Bana "şu yazarı okuma!" dendiğinde, kişinin dolaylı yoldan bana "aptal" dediği hissine kapılıyorum.

• İşte bu yüzden "aptal" dediklerini sanıyorum: "Sen şimdi okuduğun şeylerin doğru ya da yanlış olduğunu düşünmeden inanırsın..."

... tabi, beyin kıvrımlarım yok benim, çok pardon...

Not: Sözlerim size değil, lütfen anlaşılamıyor olmayayım...

• yok estağfurullah anladım katlıyorum size, önyargılar maalesef..

• Her türlü okurum, karışacak kimse yok.

0|0
    0|0
  • Bak bu sorunda haklisin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...