Dünyanın gelmiş geçmiş en korkunç ve rahatsız edici filmi "The Serbian Film" izleyen oldu mu?

Bu filmi sene başında izlemiştim bir arkadaşın en iğrenç film demesi üzerine ve 1hafta boyunca evden çıkamamıştım. İğrenç bir filmdi izlememiş olanlar kesinlikle izlemesin, izleyenlerin ise yorumları neler

Güncellemeler:
Lütfen ciddi bir şekilde rica ediyorum izlemeyin
Arkadaşlar, orjinal güzel korku filmi isteyenler dead silence ı izlesinler. Bu korku filminden çok insanın psikolojisini bozmak üzerine bir film

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bilmiyorum, izleyeceğim ama, en korkunç filmler diye bir listeden bakıp Human centipede diye bir film izlemiştim. İkincisiydi sanırım. Korku filmi de değildi aslında ama saçma sapandı.. Yani belkide ben korkmuyorum. Eskiden, video kaset kiralandığı zamanlarda 5 kaset kiralıyorsak 2 si korku olurdu.. Bir keresinde dayımlara gittiğimizde, küçüğüz ama 7 8 falan, sırf o gün son otobüsü kaçırıp orada kalalım diye mezarlığa saklanmıştık. Bizimkiler orada arayıp bulamazlar diye.. Yani korku mekanizması yok bende sanırım :(

0|0
    0|0
    • Bunlar rahatsız edici insanların psikolojisini bozan filmler. En ağırı da bu ve orjinal güzel korku filmleri değiller

• 4chan'de bir gün takıl, eskisi gibi olamazsın ;) Filmlerde bak mesela korku unsurları değil de kurgu daha çok hoşuma gidiyor. Mesela testere 1'i izlediğimde çok etkilenmiştim.. Adamın kendini gösterdiği o malum sahnede (izlemeyenler varsa şimdi spoiler vermeyim) resmen kanım donmuştu.. Sonra gerçi seriye bağlayınca kurgunun yapısı da değişti ama güzel filmdi ilki..

Kızlar Ne Diyor 5

• O ne öyle ya :( şimdi birazcık baktım da çok fena :(

0|0
    0|0
  • Cinli filmlerden başka hiç bir filmden korkmam hatta cinli filmlerin etkisi bile en fazla 1 hafta 😆 sonra yine deli gibi gecenin bir yarısı orda burada gezebiliyom

1|0
    0|0
    • Cinli filmler bunun kategorisinde değiller

• Hahahahhabaya etkilenmişsin sen abi ama bende etkilenirim ondan bak

• Bayağı etkilendim

• İzlemedim cesaretim yok.

0|0
    0|0
    • Keşke bende de olmasaydı. Her türlü korku filmini rahatça izledim hatta zombi filmlerinin büyük fanıyım hepsini izledim ama hiçbir film gerçekten bu iğrençlik seviyesine ulaşamaz

• Kadının önce dişlerini çekip, nasıl olduğunu anlatmayacağım boğması

• Iğğ onu bilmiyorum

• İzlemedim.

0|0
    0|0
  • iğrenç değil de komikti:D

0|0
    0|0
    • Bunu izleyip güldüysen psikolojine hayranım

• Komediyle ilgili bir film değil, eğer kısa özetini okuduysan öyle gelmiş olabilir. 2kez izleyip bunun komedi olduğunu düşünmen garip geldi

• komedi degildi ama bazı sahneler komik gelmisti basları da tahrik ediciydi

Erkekler Ne Diyor 7

• izledim hiç korkmadım p*rno gibi geldi ayrıca bebeğe tecavüz sahnesi iğrençti. bence en korkunç film devil death 1 olurdu. Diğerleri kesme parçalama çok korkunç değil

0|0
    0|0
  • İzledim.

0|0
    0|0
    • :( burada komedi gibi bulmuş ve gülmüş bir arkadaş varmış

• Bazı kısımlar komikti. Ama geri kalanı fazlasıyla hasta ruhlu...

• nasıl bir film merak ettim izlicem simdi

0|0
    0|0
    • Asla izlenicek bir film değil. 1hafta evden çıkamadım abartmıyorum

• Konu insanların ne kadar iğrenç olabileceği eski bir p*rno yıldızının bulaştığı yeni ve son derece iğrenç olaylar dizisi kısa özeti bu ama izlememenizi öneriyorum

• Konu ne nedir yani biraz anlat

0|0
    0|0
    • Konu insanların ne kadar iğrenç olabileceği eski bir p*rno yıldızının bulaştığı yeni ve son derece iğrenç olaylar dizisi

• Birde normal görüyo normal olsa hak yasaklamaz

• :D:D:D @AcayipKız

• Kırkayak için de öyle söylüyorlar onu da izlemedim..

0|0
    0|0
  • BN daha raslamadik cunku korku filmleri hep kesmeli doramali oluyor sıradan geliyor

0|0
    0|0
  • İzledim izlemez olaydım. bir tavsiye üzerine. Allah başlara vermesin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...