Çok güzel şiir yazıyorum ama yazmaya değecek kız yok oluyor mu böyle?

şiir yazacak kız bulamadığım için futbol takımıma falan şiir yazıyorum :D

Güncellemeler:
İstekler üzerine son şiirimi paylaşıyorum , yabancı sınırı kalkmadan önce yazdım oraya takılmayın. ;
Bugün Günlerden Galatasaray ;

Bugün günlerden Galatasaray
Parlıyor ışıl ışıl ay
Yabancı sınırı kalkmış gibi
Fener küme düşmüş gibi
Şarkı söylemeyi bırakmış Dilber Ay
Ajdar sükse yapmış gibi
Polat Alemdar ölmüş gibi
Hangi yöreden bu halay
Sivas başkent olmuş gibi
Karadeniz horona doymuş gibi
Daha yeni demlendi çay
Sabri gol kralı olmuş gibi
Eto'o bitmiş gibi...

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende şiir yazıyorum ve yakında kitabım çıkıcak. Şiir yazmak sadece aşkla ilgili değildir gerçek bir şairsen aşık dışında da şiir yazabilirsin :)

0|0
    0|0
    • şair değilim yeteneğim var aşk üzerine yazamıyorum sadece

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de şiir yazmaya bayılırım. Mühim olan kime yazdığın da değil üstelik!.. sen gönlünü ortaya koyuyorsun siir yazarken.. Böyle düşünmeni yadirgadim biraz nitekim şair olmak için illaki aşık mi olmak lazım:)) ... Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun.. etme... bu şiiri mevlana yazdı o ki en kadim dostuydu.. şimdi bir düşün şiir senin Ruhundan geliyor gönlünden kalemine siziyor! Var olana yok demek senin ki. (Sen varlık sahasını terkediyorsun etme) 😏

0|0
    0|0
  • hangi şanslı futbol takımı bu :D

0|0
    0|0
  • Bana yaz derdim de yazan oldu ya :) Bende yazıyorum.. Ama istersen yine de yazabilirsin :D

0|0
    0|0
  • galatasaraylıysan sıkıntı yok değilsen bana yaz :D

0|0
    0|0
  • Bana yazabilirsin :Ddasdf

0|0
    0|0
  • Football hakkinda yazmaya devam et. Siirlere artik inanmiyorum, hepsi bos is.

0|0
    0|0
  • Oha bana yaz

0|0
    0|0
  • Oha takip ediim bana yaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende yazarım güzel ya da çirkin ama defterim değerini bilecek kişiye ulaşacak o insanda sonunda inşallah esim. olacak elbetteki aski yasayarak ask siirleri yazmak güzeldir ama bunu birde hissederek yasamadan yapmak cok daha güzel o yüzden sen duygularını dok satirlara zamani geldiginde tercuman olacaktir sana

0|0
    0|0
    • hak edecek bir kız yok abijim

• Gerçek aşk yaşandığında anlaşılır kabullen aşık olduğunu sandın sen saniyormusunki aşk o kadar basit öyle şair ya da bestekar olursunki

• ben de çok düşündüm aşk mı takıntı mı benim için bir hedef mi diye

• İlla kıza yazman şartmı doğaya yaz güneşe buluta. İnsana Kendine yaz.. Kız şart değil üstad.. Şair olmak Bir kıza sahip olamamak bazen istisna ol.

0|0
    0|0
  • Yaz kafana göre birisine bakalım dediğin kadar var mı?

0|0
    0|0
  • Hayalindeki insana gelecwkteki esine yaz ben öyle yapiyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...