Ksde en güzel en kalite kokan benceleri kim açıyor?

Kızılımsı ve Cems34 haric kalemi güçlü dimağı keskin hemen hemen her üye bence açtı gibi.Bazı benceler makale gibi bazıları deneme bazıları eğlendirirken bilgilendiriyor bazıları copy paste ve alıntı.Gerçekten bazı benceler okuyana bir şeyler katan ilişki sitesinde olduğumuzu unutturan kalitede yoğunlukta.

Sitede en güzel benceleri açan sizce kim? Ben bir liste yapsam ilk sıraya koyacaklarım
Herdaim70cl
KemalSönmez
Bluelady
Freyja88
Balbadem
Nonethelessh
Glosso
Rembrand

Güncellemeler:
DoctorGrahamı unutmuşum
Mandariniayı d ekleyip listemi bitiriyorum lütfen hep yazın emeğinize sağlık

3|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler düsüncen için.

3|1
    0|0
    • Ben de teşekkür ederim. Emeğinden veren buraya kalite katan herkese.

Erkekler Ne Diyor 5

• ısmını saydıgınız ueylerı tenzıh ederım... bu bence ıslerı artık cok sırdanlastı.. absurd konularda arıza fıkırler ve xper avcılıgı baska bırsey degıl.. keller korler bırbınızı agırlıyor superbence secılıyor 250 xper alınıyor.. ıkı tane bence yazdım onlarda konusulması gereken konularda kendı fıkrılerımdı.. acıkcası bencelere nadır grıyorum guzel paylasımlar oluyor ama yuzde 90 ı bence kırlılıkten baska bırsey degıl

1|0
    0|0
  • Çoğu saçma sapan bence yazıyor. @KemalSönmez 'in benceleri güzel.

2|1
    1|2
  • 0|1
    0|0
  • bunların çoğu dikkat çekmek için zorlama benceler yapıyor.
    işi iyi bilen tek kişi cems34tür. diğerleri ona yaklaşamaz. boşuna uğraşmasınlar :D

0|0
    2|0
    • Çok önyargılı girmişsiniz neyse polemik vasa ben yokum.

• @ρ-Łσηєłiηєss de beceriyor bu isi bilimsel bir seyler yazinca okuyorum

0|0
    4|3

Kızlar Ne Diyor 6

• Cevap yazsam mı, yazmasam mı derken burada buldum kendimi..

Şimdi tek tek isimleri etiketlemek vardı ama konuyu dallandırıp budaklandırmaya gerek duymadım. Zira çoğu tıpkı benim gibi 'keşke bir kerede izin alsanız adımızı yazarken' veya 'keşke bir kerede açıktan yazsanız' diyecektir, haklılar da..

Neden böyle bir şeyi açıktan yazmazsınız ki? Hiç kötü bir şey yok, gördüğüm kadarıyla.

İyi niyetinize istinaden yazdım, yoksa bu konulardan çok sıkıldım. Daha önce haberim bile yok, birisi açık açık adımı sorunun başlığına falan yazarak bencelerimi sormuş, ulaşamıyormuş miş mış.. okumak istiyormuş muş muş nasıl ulaşırmış.. hay dedim.

'Hay deme nedenin ne?' dersen, insanlar o kadar kötü niyetli ki soruyu benim açtırdığımı sanmışlar. Yahu bana ne, kimse beni beğenmese de bana ne, ben kendi kendime karalıyorum bir şeyler. 'Alıntı bence olmaz. s. s.' diyenlere rağmen kafama göre, her telden karalıyorum. Şimdi birazdan bir tane daha karalamayı düşünüyorum, lekeler oluşturmak rahatlıyor.

Ayrıca iyi bir gözlemcisin belli ki sitede zaman geçiren, gözlemleyen en az 3-4 aylık bir üyesin, burada bırak bencesini, sadece yorumlarına bayıldığım bazı isimler var ki kalite kokuyor. Çok sık bencesini görmediğim biri var ki unutmamışsın yazmayı adını, gözlerin sağlammış.

Tebrik eder, teşekkürlerimi sunarım.

3|1
    0|1
  • töbe bismil.
    pembiş kaleminle suya yazı mı yazdın , a zalımın kızı perdelerin olmasaydı kulağıma fısıldanırdı kimden geldiği neyse ki arkadaşın biri iletti.
    giriş gelişme sonuç bende sonuç veremedi meleğim övdün mü etimi mi yedin kararsızım keşke haricin de diyip baş başa bıraktığın cem ile meçhule el sallattırmasaydın.

alışamadım modernize edilmiş spot ışıklarında sitenin hali hüsnüsüne gayr-i ihtiyari küçük notlar biriktirdim parmaklarımın gel-git arasında , "tavsiye bence" balonlarını takınıp egolarını okşatıp kokmuş satırların içine dalmak istemediğimden hep geri çekildim kusacağım artık kusmuk kokan neüdüğü trajikomik hareketlerden.

çok nahoş değilim mayhoş olup bilgide vermedim okuduklarımın çoğu hafta sonu pazarında seyyar maydanozcu çocuğun bildiği klişe ilkokul tecrübeleri veyahut kunduracı selim abinin, hani tecrübe vardı şurda bir yerde..

hegelin çorabınını giyer 2 bacaklılar arasında 4 bacak konumumumu üstlenip saklı bahçelerinde check in yaparım.
    yaparım yapmasına da tad yok dimag demişsin reflüyüm kaburgalarım gocurdar yağlıyayım ses yapmasın neme lâzım gülistanım orta kulak sızısı görmesinler.

word kutusunda kasık ağrılarımın mürekkepleri gizlenmiş küflene durmazlarsa kirpiklerim kopmazsa gider ayak vole atarım kim bilir.

iyi ki gizli göz bandını takıp fikir beyan etmişsin cadı kazanında kaynatır kemirirlerdi yoksa. öptüm.

2|0
    0|0
  • Bu soruların özelliği de gizli sorulması ya :D

Benceleri şahsen pek beğenmiyorum. Görüşüm böyle

0|0
    2|0
  • Kaliteden anlıyorsun.

1|0
    0|1
  • Bırı vardı burada adını unuttum nasıl bulabılırım

0|0
    0|0