Rusyalı kızlar müzik yönünden kültürlü, Türk kızları neden sadece pop dinliyor?

Gerek metal dinleyenleri olsun gerek enstrümantal dinleyenleri olsun. Muhabbet ediyorum ne kadar çok grup biliyorlar kültürlüler bayağı. Türk kızları neden sadece güncel pop müzikleriyle ilgileniyor?

• Rus kızları çok kültürlü
    0% (0)29% (2)18% (2)Oy Ver
  • Türk kızları çok kültürsüz
    0% (0)71% (5)45% (5)Oy Ver
  • Gerçek müzik türk kızlarına göre değil
    100% (4)0% (0)37% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
tamam bütün türk kızları öyle değil %99 öyle.

0|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• rus kızları rick martin dinliyor türk kızları ciguli dinliyor:)

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Illallah ya illallah

2|1
    1|0
  • Türk kızları sadce pop dinliyor mu? Arkadaşım size niye anlatamıyoruzz kadın erkek müzik zevki homojen dağılımda türk insanı de. Ayrıca ne bu kendini beğenmemezlik anlamıyorum duyanda anası fin babası iskandinav sanacak işte o beğenmediğin kızlarla seni yetiştiren aynı kültür

0|0
    0|0
  • Sizde bir türk erkeğisiniz. Turkiyede yasiyosnz. biz hic diyomuyuz Alman erkeği şöyle iyi ama türk erkeği neden şöyle diye.. Kiyaslam yapmayi kesin artik. onlar rus biz turk. isinize gelmiyosa gidersiniz kiyaslama yaptinda noldu kotuledinde ne oldu? Basta bunu takmiyodum uzerimede alinmiyodum cnku sadece pop dinleyen bir turk degilim. ama sinirime gitmeye basladi. siz Türk erkekleri adam oldunuzdamı bide utanmadan boyle kiyaslama yapiyosunuz. gercekten yetti artik.

0|0
    0|0
    • kötülemiyorum ki soru soruyorum neden böyle diye

• Nerden biliyosun? Butun kizlari elinden gecirecek kadar kisilige sahipsinki bu kadar kesin konusabiliyosun.

• bütün kızları elden geçirmeme gerek yok hiç rastlamadıysam öyledir

• adam haklı pop pop yeter artık😭

0|1
    1|0
  • Boyle dusunmen gercekten hic iyi degil evet tabikide vardir kulturle ilgilenmeyen kizlar turkiyede her ulkede oldugu gibi ama bu herkesin oyle oldugu anlamina gelmiyor

1|0
    0|0
  • Rusmuyum l* ben..

0|0
    0|0
    • R si olamazsın bence

• Keyfim zaten yok. Senin gibi gereksizin sorusuna cevap veren bende kabahat zaten..

• aldın cevabını git hadi...

• sadece pop dinleyenler düşünsün, bide bizim ingilizce kötüye şimdi bir ingilizce şarkıda sadece eğlence mekanlarında iyi oluyor dans için ne anlattığın önemi kalmıyor çünkü slow dinlese ne anlıycak öyle düşünmek lazım şimdi yüklenme :D

0|0
    0|0
  • bir müzikleri kültürlü diye övülmedikleri kalmıştı. bir rus kızı olamadık ya la. sen gider kültürsüz türk kızıyla sohbet edersen tabi sadece pop dinliyor dersin. git kültürlüsünü bul iki muhabbet et rus kızlarıda neymiş dersin :D

0|0
    0|0
    • hani nerde kültürlü türk kızı
      yok öyle bir şey uydurmayın öyle bişey olsa ankete şık koyardım

• yanlış bilmiyorum şuana kadar rastlamadım diyorum ayrıca %1 dedim yine merhametli davrandım %100 öyle demedim

• kendinle çelişmede oraya şuana kadar sen rastlamamışsın. müzik kültürü iyi türk kızlarıda var şıkkını ekle o zaman hadi hadi.

• Yabancı erkekler neden yakışıklıyken Türk erkekleri tipsiz? Slav kızıyım.

0|0
    0|1
  • bu duruma göre sanırım rusum :D Hani ben Türk'düm :D

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamalısın ben asla pop dinlem metal ve rock dinlerim Ruslara karşı bu sempatideysen Türk kızlarını ne genelliyebilir ne aşağlıyabilirsin !!!

0|0
    0|0
  • Turk kizlarinin kulturlu oldugu secenegi nerede?

0|0
    0|0
  • Neden öyle bir genelleme yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Belkide sen sadece pop dinleyen kızların ilgisini çekebiliyorsundur?

0|0
    0|0
    • ilgilerini çekmiyorum ki ben sadece seyrediyorum millet ne yapıyor ne dinliyor diye... kaç yıllık müzisyenim dinleyici kitlesinden haberdarım

• Ergenliğimin en şiddetli döneminde bile pop dinlemedim çevremdeki kadınlar da aynı şekil. Biz rus kızıyız da haberimiz mi yok acaba?

• buna cevap için güncellemeyi okuyabilirsin

• aynen orası öyle ya bir tane bile punkçı bulamazsın mesela

0|0
    0|0
  • Rus kızları çok kültürlü

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evet çoğu çok kültürsüz

0|1
    1|0
  • geleneği bozmuşsun kardeş, bu soruyu @ruscu_armi sorması gerekliydi.

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar rus kezban değil.

0|0
    1|0
  • Türk kızları çok kültürsüz

0|0
    0|0
  • Turk kizlari pop dinliyor diye genelleme yapmamak gerek bence ulke olarak kaliteli muzigi pek bilmiyoruz hit ve populer muzik neyse yani standart dunya da hangi muzik varsa ona dogru gidiyoruz ulke olarak malesef pek zengin tarz da kaliteli yapilan muzik tek tuk var dinleyici kitlemizde zayif

0|0
    0|0
  • Ruslar bir numaradır. com

0|1
    1|0
Yükleniyor...