Ağlatacak film önerileri neler?

Ben ağlayamıyorum. Ne güzel falan diyebilirsiniz ama bu çok kötü bir durum benim için. Ağlayıp içimi dökemiyorum. İçime atmak çok zor. Bir kere ağlasam çok rahatlayacağım. Mesela çevremdekiler şiirlere, dizilere, şarkılara vs. şarıl şarıl ağlar benim doğru dürüst bi damla gelmez gözümden. Son bişey daha sormak istiyorum sınırlarımı zorlayacak beni bile ağlatacak film önerebilir misiniz? neden ağlamak istiyorsun diye sormayın bu da gülmek gibi bir ihtiyaç. Şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• sehıt cenazelerını ızle.. anaların feryatlarını..

1|1
    0|0
    • İzliyorum ve kahroluyorum.Şehitlerimize can kurban. ama olmuyor.

• Kendimi çok suçluyorum

• .) hayır canım kendını suclaman dogru degıl.. aglayamıyor olman vıcdanını kaybettıgın anlamına gelmıyor.. bence psıkolojık tamamen senın durumun..uzun sure aglamana sebep olucak bır olay yasamamıssın..bır kac sene boyunca..daha sonra da zıhnen kendını ''ben aglayamıyorum'' dıye sartlandırmıssın..beynın aglamayı unutmus.. ne kadar kendınce aglamak ıcın cabalasan da bı yandan da ıcınden ''aglayamıyorum,yıne aglayamıycam''dıye gecırıyosun ve yıne aglayamıyosun...hersey beynınde bıtıyor..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 6

• Cidden güzel bi özellik :/ Ben komedi filminde bile ağlamış biriyim.Kıymetini bil:D

0|0
    0|0
  • Bende de o sorun var,mesela sevgilim terketse ağlamam ama ardından en yakın dostumu kaybettiysem 40 yıllık (mhp) gözyaşımı dökerim.

"Yeşil Yol" izle,ilk defa bir filme ağladım buydu.

1|0
    0|0
  • sende bendensin, bende duygulanıyorum bazen ağlıyacak gibi olsamda yok ağlıyamıyorum.

şimdi yazacağım şey biraz işe yarayabilir. tavsiyem: hassas olduğun konular hakkında bir film izle (klasik bir örnek, diyelim ki küçükken anneni kaybettin ve bu seni derinden etkiledi. bunun hakkında bir film bulup izleyebilirsin.)

0|0
    0|0
  • more than blue .. 30 yasında ablaya izllettim resmen ağladı..

konusuna bakarsan izlemek istersin.

ben 1 hafta etkisinde kaldım..

izledigm en güzel filmdi:)

0|0
    0|0
  • sarhoş ol hem rahatlarsın hem ağlarsın

0|0
    0|0
  • bende toplum içinde ağlayamam ama en sonunda yanımda kimse yokken tüm içime attıklarımı hatırlar şöyle bi topluca ağlarım :D ağlamalık film diyincede titanikten başka gelmedi aklımada onuda izlemişsindir heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...