Ağlatacak film önerileri neler?

Ben ağlayamıyorum. Ne güzel falan diyebilirsiniz ama bu çok kötü bir durum benim için. Ağlayıp içimi dökemiyorum. İçime atmak çok zor. Bir kere ağlasam çok rahatlayacağım. Mesela çevremdekiler şiirlere, dizilere, şarkılara vs. şarıl şarıl ağlar benim doğru dürüst bi damla gelmez gözümden. Son bişey daha sormak istiyorum sınırlarımı zorlayacak beni bile ağlatacak film önerebilir misiniz? neden ağlamak istiyorsun diye sormayın bu da gülmek gibi bir ihtiyaç. Şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• sehıt cenazelerını ızle.. anaların feryatlarını..

1|1
    0|0
    • İzliyorum ve kahroluyorum.Şehitlerimize can kurban. ama olmuyor.

• Kendimi çok suçluyorum

• .) hayır canım kendını suclaman dogru degıl.. aglayamıyor olman vıcdanını kaybettıgın anlamına gelmıyor.. bence psıkolojık tamamen senın durumun..uzun sure aglamana sebep olucak bır olay yasamamıssın..bır kac sene boyunca..daha sonra da zıhnen kendını ''ben aglayamıyorum'' dıye sartlandırmıssın..beynın aglamayı unutmus.. ne kadar kendınce aglamak ıcın cabalasan da bı yandan da ıcınden ''aglayamıyorum,yıne aglayamıycam''dıye gecırıyosun ve yıne aglayamıyosun...hersey beynınde bıtıyor..

Erkekler Ne Diyor 9

• 1- sırayla şunları dinle link link link link link

2- sonrada yeşil yol (green mile) filmini izle

3- ağlamazsan doktora git.

1|0
    0|0
  • bende cok ağlama ama agladıgım zamanlar cok nadirdir ya cok kızmısındır yada cok kalbim kırılmıstır yada kendime kızmısımdır annanem öldü dedem öldü babanem öldü hata onun eşide öldü eniştem öldü gözümden gram yaş cıkmadı bazen kendime sorarım ya ben cok soğuk kanlıyımdır yada cok katı kalpli bir insanımmı diye o yüzden kızma kendine bende böyleyim

0|0
    0|0
  • Sende yazarak derdini anlat, biz okuruz.

0|0
    0|0
  • Vatanı için toprağa düşmüş kanını canını ülkesi için vermiş bir annenin YAVRUUUUUUUUMMM dediği bir feryadı duyup da ağlamıyorsan. Rabbim sana merhamet etsin...

0|0
    0|0
    • Güzel kardeşim gel sen beni bana sor.

• Evet yaşarıyor ama neden böyle

• yeteri kadar o düşünceye yoğunlaşamıyorsun belkide

• Yüksek yüksek tepelere de mi işe yaramıyor. Eğer öyleyse durum vahim..

1|0
    0|0
  • Bende boyleym basit birseyde aglarim ama aglamam gereken yerde yapamiyorm aglmktan kastm duygulanmak gozumun dolmasi :)

0|0
    0|0
  • genelde kız herseye ağlar ama niye böyleki sorun sende bence

0|0
    0|0
  • şuan sevgimi, bir güzel insanı katbetmek üzeryim. nedense ağlayamıyorum. bilmiyorum ama öyle.

0|0
    0|0
  • Gel sana bir tane okkalı osmalı tokadı atayım kendine gelirsin;)

0|0
    0|0
    • Sende benim dirseğime kafa atarsın ödeşiriz ;)

• Yokuş aşağı bisikletten düştüm ve sürüklendim. Sırtım karnım dizim ve kolum parçalandı o acıda bile ağlayamadım :)

• Osmanlı tokadı ondan bile daha acı bir şeydir. Bir efsaneye göre yetişkin bir ata osmanlı tokadı atıldığı zaman atın boynunu kırılması bile kaçınılmazdır.

link

Kızlar Ne Diyor 6

• Cidden güzel bi özellik :/ Ben komedi filminde bile ağlamış biriyim.Kıymetini bil:D

0|0
    0|0
  • Bende de o sorun var,mesela sevgilim terketse ağlamam ama ardından en yakın dostumu kaybettiysem 40 yıllık (mhp) gözyaşımı dökerim.

"Yeşil Yol" izle,ilk defa bir filme ağladım buydu.

1|0
    0|0
  • sende bendensin, bende duygulanıyorum bazen ağlıyacak gibi olsamda yok ağlıyamıyorum.

şimdi yazacağım şey biraz işe yarayabilir. tavsiyem: hassas olduğun konular hakkında bir film izle (klasik bir örnek, diyelim ki küçükken anneni kaybettin ve bu seni derinden etkiledi. bunun hakkında bir film bulup izleyebilirsin.)

0|0
    0|0
  • more than blue .. 30 yasında ablaya izllettim resmen ağladı..

konusuna bakarsan izlemek istersin.

ben 1 hafta etkisinde kaldım..

izledigm en güzel filmdi:)

0|0
    0|0
  • sarhoş ol hem rahatlarsın hem ağlarsın

0|0
    0|0
  • bende toplum içinde ağlayamam ama en sonunda yanımda kimse yokken tüm içime attıklarımı hatırlar şöyle bi topluca ağlarım :D ağlamalık film diyincede titanikten başka gelmedi aklımada onuda izlemişsindir heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...