Kitap okur musunuz?

Ne sıklıkta,neleri okursunuz?
Klasiklerden okuduğunuz romanlar neler?
Felsefe,siyaset,sanat kitapları okur musunuz?

Güncellemeler:
Neler okuduğunuzu neleri sevdiğinizi de ekleyin lütfen

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Gunde iki kitap bitiriyorum genelde ama isim olmazsa ve sadece ona odaklanabilirsem onun disinda klasikleri okudum zaten yarismaya vs. Girmistim o zaman baya okudum felsefe okuyorum onun disinda polisiye ve gozume kestirirsem fantastik kitaplar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Klasikler ve dini kitaplar. bir de son zamanlarda saçma şeyler okuyorum ^_^ fazla olay olmayan basit bir o kadar da sürükleyici kitapları severim. Kisilerini olaylarını çözemediklerimden uzak dururum genelde :-(

0|1
    0|0
  • Kitap okumayan ben dünyanın en kısa fıkrası... beni bir kütüphaneye kapat hayatım boyunca mutlu yaşayım :))

0|1
    0|0
  • kim demişti uzaktaki rüzgarın şarkısıdır kitaplar
    rüzgarı göremezsin ama seninledir hissedersin
    kitaplarda okunduğunda hissedilir:D
    sanırım kitaplar benim en yakın rüzgar dostlarım insanlar görmüyorlar ama yanımdalar :D

0|1
    0|0
  • her zaman okuyacak bir kitabım vardır

0|1
    0|0
  • felesefe, korku, gizem, eski tarih, gerilim, şiir, dostluk ve arkadaşlık, insanların biyografisini anlattığı kitaplar ve arada bir nadiren aşk=bnu da okumam için kitabın fazla iyi olması gerek :D

0|0
    0|0
    • mesela neleri çok seversiniz?

• en iyisi karışık romanlar yani nerdeyse her konuyu barındırdığı ve sayfaların sizi içine kadar çektiği romanları seviyorum :) tam bir konu yoktur aslında kitabın son sayfasında anlayabilirsin konunun ne olduğunu... :)

• Hemen henen her gün okurum. Kimi gün daha az kimi gün daha çok. Zaten sürekli okumak zorundayım

0|0
    0|0
  • Tarih hariç çoğu kitabi okurum kitap aldirdikca veya arkadaşlardan buldukça okurum

0|0
    0|0
  • iki günde bir kitap evet

0|0
    0|0
    • çok değil mi?
      sadece kitap okuyarak mı yaşıyorsunuz?
      en sevdiğiniz 10 kitap nedir?

• melekler ve şeytanlar çalıkuşu senden önce ben soğuk kahve piraye dijital kale seni sana bırakamazdım şeker portakalı ve kayıp sembol daha var ama aklıma gelmedi şu an hepsi en sevdiklerm bunlar sabah uykumu çok merak edyrum onu da okucm şu an elimde şah mat var

• Okurum. Tarihi ve fantastik

0|1
    0|0
  • klasiklerden kürk mantolu madonnayı okumuştum çok güzel bir eser.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu üllkenin kitap okumaya ayıracak vakti olsaydı en çok okuyan millet olurduk emin ol babalar evine ekmek getirmek için 12 saat yeri geliyo sabahlara kadar çalışıyo bu toplum nasıl kitap okusun zengin kesim rahat okur tabi niye vakitleri var kafaları boş ev geçindirme sıkıntıları yokki..

0|0
    0|1
    • başka hangi ülkeleri gördünüz

• almayayı gördüm amerikayı gördüm gittim adam tablete kitap yüklemiş okuyor ama türkler illa en iyisi benim olsun diyolar işte. amaçları farklı havam olsun diye.

• çok az nadiren

0|1
    0|0
  • siyasi tarih kitapları okurum sadece

0|0
    0|0
  • Çok Sık😊

0|0
    0|0
  • ara sıra bazı bazı D

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Polisiye-Gerilim iyidir

0|0
    0|0
  • En son rüyamda okudum sıkıyor

0|0
    1|1
  • kitap okurum.

0|0
    0|0
    • neleri, ne tip şeyleri?

• Dönem dönem okurum, genelde roman. Felsefeyle aram yoktur.
      Daha çok klasikleri okumaya çalışırım.

Yükleniyor...