En sevdiğiniz kitap?

En sevdiğiniz kitap nedir söyleyin arkadaşlar. Kitap alıcam ama aklımda bir kitap belki biraz fikir edinirim :D

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• jojo moyes-senden önce ben...(kitap ruhuna işlenecek, olayi yaşamış gibi hissedeceksin ve bu ödüllü kitaba hasta olucaksin, elinden birakamayacaksin ama bitmemesi icin de dua ediceksin, belki tekrar tekrar defalarca okuyacaksin )
    ayrica :;15 agustosta filmi geliyor... konu icine girmeyecegim ki okudukca kalbine dokunsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yüzüklerin Efendisi-Hobbit-Silmarillion-Hurin'in Çocukları... Bu romanların üstüne roman tanımam.

0|0
    0|0
    • Filmini izlemiştim ama kitapları okumadım. Game of thrones okuyorum heralde o da hoşuma gider :)

• O kitap da J. R. R Tolkien'den etkilenmiş bir kitap. Fantastik edebiyatın kurucusu J. R. R Tolkien'dir. Hobbit ile başlar. Bundan etkilenen yazarlar birçok fantastik eser çıkartır, içinde tuhaf yaratıklar barındıran. Sadece kitaplar değil, filmler, oyunlar ve birçok şey dahil temelinde J. R. R Tolkien edebiyatı var. Taht oyunlarını mutlaka seveceksindir, Okumadım ama okumanı tavsiye ederim, ben de bir gün okumayı planlıyorum. Ancak Yüzüklerin Efendisi'ni okumanı daha çok tavsiye ederim. Zira okuduktan sonra filmi bile sana çok boş gelecektir :)).

• Teşekkür ederim :)

• Kuran-ı kerim.

1|2
    0|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • tarık buğra, gençliğim eyvah bu gün yaşasaydı herhalde eyvah ki ne eyvah derdi usta yazar. tabii ki zeytin dağını okumalısın

0|0
    0|0
  • simyacıyı okudun mu, ya da tarzın nedir?

0|0
    0|0
    • Simyacı okumadım. Kitabı biliyorum hatta ama almaya fırsat bulamadım. Tarzım romantik kitap olmasın genelde olaylı kitapları okumayı daha çok severim. Kahramanla beraber onun macerasını yaşamak filan benim için güzel şeyler :)

• teşekkür ederim :)

• Roman okumak pek tarzım değildir. Daha çok didaktik türü kitap okurum. Tarih, Biyoloji vs. En sevdiklerimden birisi Şah ve Sultan kitabıdır.

0|0
    0|0
  • Kanusta

0|0
    0|0
  • dava-kafka

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu herkesin okumasi gerek

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna , Piraye canan tan