Türkçem iyi mi?

Arkadaslar ben ingililtereliyim ve 3 yildir turkiyede oturuyorum turkceyi 2 ayda ogrendim. fakat ben hala anlamiyorum biliyo muyum gercekten diye. cunku insan farkedemiyor hatta abartip ana dilin ingilizce senin diyenler bile oluyor hatta biri beni mi yiyosun dedi anlamadim ama arkadas soyleyince anladim

l*n , valla , gibi kelimeleride yeni ogrendim basta agir kufur saniyordum lani

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• bir kere ingiliz biri turkceyi 2ayda ogrenemez ayrica yeni ogrenen biri yapabiliyomuyum gibi kisaltmalarla cumle kurmaz.. ingiliz olarak varsayalim 2ayda ogrenilmis mucize ama bir turke gore cok zayif bizımle degilsın

0|0
    0|0
    • 3 yıl oldu 2 ayda pratiğini oluşturdum yani o zamanlar ingilizce aksanıyla konuşuyordum şu an düz.

• Yav he he coni kardes git isine pls bana amerikan filmi kufurleri sallama ordan ben sana sallarsam ingilizcenide unutursun turkcenide

• Salla canim salla göğüslerini salla bana ama fazladan bastırmayın yoksa ben bogulabiliriz hahahaha

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle yazmanla nereden bilelim iyimi.
    Bizde de yazma özürlüler çok olduğundan yazma şeklinden anlayamıyorum konuşmadan anlaşılır.

1|0
    0|0
  • Konuşma aksanin nasıl yazarken iyisin

0|0
    0|0
    • Normal ses tonuyla konuşuyorum örneğin ingilizcede ses değişik çıkarılır düz çıkarılmaz ben teşekküğuuur edeğriiim olması lazım ingilizce aksanıyla ama ben olduğu gibi söylüyorum

• Zaten anadilin ingilizceymiş. Doğru söylemişler. :/

0|0
    0|0
    • Pardon türkçe olucak bazen hata yapıyorum ufak tefek bunlarıda öğrenicem

• Zamanuında çok mavra yapmışlardır :D
    Birader p*c desene arkadaşa filan ahahaha :D

0|0
    0|0
    • Birader kardeş demekti galiba da diğeri ne :)

• Eehehe yoldan ilk geçne söyle öğretir sana :D

• Ablama dedim şşt ayıp dedi. Bu arada o Türkiyede ana dili Türkçe lütfen beni saygısızlığa itme.

Erkekler Ne Diyor 7

• "Üç tunç tas has hoş hoşaf " tekerlemesini doğru ve hızlı bir şekilde söyleyebildiğin gün Türkçeyi çözdüğün gündür :D

0|0
    0|0
  • çok ıyı

0|0
    0|0
  • yalan olduğu ben ingilizim diiceğine ingiltereliyim sanki elazığın ilçesi hadi canım olmadı D

0|0
    0|0
    • Sorma yav gelmis bide bana amerikan filmlerinde duydugu kufurleri salliyo ergen

• Ozmn edpli ol snd.

• he he de geç

• Çoğu Türk'ten daha iyi Türkçe yazabildiğin kesin.

0|0
    0|0
  • You eat me? Beni mi yiyorsun asfdf :dd

0|0
    0|0
  • google dan çevirimi yaptın :D

0|0
    0|0
  • Baya. iyi yazıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...