***İstanbul*** KS halkı sadece bir kelime?

İyi akşamlar canlarım :)
Şimdi sizlerden ufacık bir isteğim olacak. Bir küçük kardeşimizin ödevini yapacağım. :)
İstanbul dediğinizde aklınıza ne geliyor? Örnek mesela ; İstiklal Caddesi, Dolmabahçe Sarayı gibi.

Ben aklıma gelenleri not aldım ama farklı fikirler almak istiyorum sizlerden :)

0|0
1834

En İyi Erkek Görüşü

• Aşiyan..

0|0
    0|0
    • Unutulmaz, yazıyorum :)) Teşekkür ediyorum

• Fener Rum Patrikhanesi, Balat, Eyüp Sultan , Süleymaniye camii, Pier Loti, Kadırga, Çengelköy hıyarı, Kanlıca yoğurdu, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi, Vefa Bozasi, Aziz Mahmud Hüdai, Moda iskelesi, Bağdat Caddesi bla bla bla. .

• Ya harika oldu. Ne çok şey yazdın ya harika.
      Teşekkür ediyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 33

• b*k...

2|0
    0|0
  • Yalnızlık.

0|0
    0|0
  • İstanbul deyince sulukule yedikule zindanlar pierloti kız kulesi oo baya bişey var istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı yani

0|0
    0|0
  • marmaray

0|0
    0|0
  • Adalar

0|0
    0|0
  • fatih sultan mehmet geliyor en başta bu şehri alan ve peygamberimizin şehrine nail olmuş kutlu komutan...

0|0
    0|0
    • peygamberimizin şerefine diyecektim yanlış yazmışım düzeltme yapmak istedim.

• Ben anladım ne demek istediğinizi :)
      Teşekkür ediyorum

• Boğaziçi Köprüsü, Kız Kulesi, Pierre Loti, Küçük Beyoğlu, Cadde Bostan vs

0|0
    0|0
  • Boğaz manzarası, Kız kulesi, Eminönü balıkçısı, Yoğun trafiği, Afilli caddeleri alışveriş merkezleri, İlçeler arasındaki gelir dağılımı eşitsizliği.

0|0
    0|0
    • İlçeler arasındaki gelir dağılımı eşitsizliği.
      Vay arkadaş bu aklına nereden, nasıl geldi yahu?
      Teşekkür ediyorum :)

• :DD
      Doğrudur ya inanırım cidden, ilçeden ilçeye çok değişiyor doğru. Ben birden böyle aklına gelmesine şaşırdım ahah ama belli yaşamış bizzaattt :))

• Geziyoz Görüyoz Yaşıyoz. Yaşayan Biliyor Hanımım : )

• Trafik geliyor , Çok kalabalık ama birbirine hiç saygısı olmayan insanlar geliyor. Her türlü pisliğin döndüğü yer geliyor , Öteki taraftan metrepol geliyor , eğlencenin başkenti geliyor , modanın kalbi geliyor , saymakla bitmez valla :D

0|0
    0|0
    • Böyle karşılaştırma yapınca insanın ne gidesi geliyor ne de kalması bu şehirde :) Teşekkür ediyorum

• Boşa uğraşma dön dolan geri gelirsin sonuçta :D

• UF valla bakıcaz artık :D

• şu an toplu konutlardan başka özelliği kalmadı sanırım , bide köprü başlarındaki suriyeliler :) metrobüs de yer kapma kavgaları :DD

0|0
    0|0
  • Isanbuul diyince aklima. ahmet umitin bir kitabindan bir cumle aklima geliyor. 7 tepeli istanbulu ancak 7. padisah olan Fatih sultan m. Fethedebilir.

0|0
    0|0
    • Ahmet Ümit farkı ya. Çok güzel ve net bir cümle. Çok Teşekkür ediyorum

• Kargaşa

0|0
    0|0
  • Keşi Tinercisi Sapığı Zengini

0|0
    0|0
  • Köprü

0|0
    0|0