Korku filmi izleyelim dedik ama yok...

arkadaşla korku filmi izleyelim dedik ama yok yaa KORKU yok hiçbirinde tavsiye bekliyoruuz :D altımıza edelim xd

film severler help me :d

Güncellemeler:
şimdi izlemek istiyoruz hadi yokmu tavsiyee :D
MEZARINA TÜKÜRECEĞİM.. başlıyoruz hadi hayırlısı :D

film hmmm nasıl desem biraz iğrençti xd yarısına kadar tecavüz sahnesiydi zaten sonrası için de yaratıcı işkence sahneleri diyebilirim sadece. ama ne korkuydu,nede gerilim :D

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• bu saatte korkmazsın.12den sonra tavsiye vereceğim

0|0
    0|0

• Bak benden sana tavsiye böyle içerisinde macera, korku, gerilim olan bir film var şimdi 6 kişilik bir arkadaş grubu var erkek, kız karışık bunlar bir haftasonu göl evine gidiyorlar tatil amaçlı işte orda başalrına gelmedik kalmıyor köpekbalığı filmi adıda katil köpekbalığı saldırısı ama izlediğim en iyi böyle içeirisnde köpekbalığı olan korku filmini soracak olursan Mavi Korkuyu tek geçerim ya da başka türde var mesela Evdeki Düşman sonunda çok şaşıracaksın ve insanıon içine dokunan bir film 9 yaşındaki bir kız çocuğu var filmde ondan öyle nefret ediceksinki anlatamam veya en iyisi ence Bir Amerikan Suçu adlı bir film var o filmde ağlamıştım kız çok tatlıydı ya bi izle bunalrdan seç izle işte.

0|0
    0|0
  • rec "1

rec "2

korku filmi olarak gayet iyi. ben korkan biri olmadığım için korkutmuyor ama korkudan geberdiğini söyleyen arkadaşlarım var, önerdiklerimden. mezarına tüküreceğim'e başlamışsınız ayrıca, o korku değil gerilim filmi. kim önerdiyse çok kültürlü(!) bir arkadaş olmalı. o filmden korktuysa yazık..

0|0
    0|0
  • geç saatte izlenmeli

link

0|0
    0|0
  • sevgiline sarılmak için bahane arama sarıl gitsin :PPPPP

1|0
    0|0
  • "Mezarına Tüküreceğim"

Korkudan ziyade gerilim filmi. Film bittiğinde gerginlikten yürüyemeyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • korku değil ama film boyunca sizi diken üstünde tutacak biraz eski bir film; misery (sadist) beğenmezseniz paranız iade:))

0|0
    0|0

• Evdeki Düşman'ı izle bak kızım hata yapıyorsun :(

0|0
    0|0
    • evdeki düşmanı izlemiştim güzel film gerçekten listemde ilk 10da :D saol tavsiyen için

• bir amerikan suçuna bakcm saol :D

• Evet bak çok duygusal bir film :)

• Film bittiğinde teşekkür isterim :)

0|0
    0|0
  • Karabasan 1-2-3

0|0
    0|0
  • bende seviyorum ama gerçekten uzun süredir düzgün bir korku filmi vizyona gelmedi.

0|0
    0|0
  • onlar...

0|0
    0|0
  • 3 harfliler marid.

0|0
    0|0
  • bu saatte izlenmez.akşam izlicen bence.

0|0
    0|0
    • bi ara aynalar mı dediler.elm sokağı dediler ben izlemedim ama eski sayılacak bi film izlemediysen izle.

• her zaman altımıza ediyoruz:D

bu yaştan sonra üstümüze mi edelim?

0|0
    0|0
    • :D farketmez maksat belli yer önemli değil xd

• fullhdfilmizle.com/korku-filmleri-izle/olumun-sesi-babycall-2011/

Kızlar Ne Diyor 3

• -Carrie

-Poltergeist

-Shutter

-Audition

ama favorilerim;