Kendinize ait sözler?

Kendinize ait, sizin yazdığın bir söz veya şiir ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• ihtimaller dahilinde en son ihtimale kalanlardanım :D

0|1
    0|0
    • Yazılanlar arasında en çok bunu beğendim. gerçi bir tane daha var ama bilmiyorum, seninki daha yakın geldi :D

• yok yazmam öyle ama arada gerçekten iyi sözler çıkıyo kendime şaşıyom yani

• Kankam var, kız o. sevgilimi romantizm konusunda eğit demişti. ki onun sevgilisi gitarist :D bana kitap yaz diyenler oldu. ama yazarlık basit bişi değil ve ne kadar beğenilsem de yazarlık seviyesinde olduğumu düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkes yanımdan geçiyor sen kalbimden

0|0
    0|0
  • Sanırım kalbime işedin -Fecir Marley

0|0
    0|0
  • bazı gözler vardır, gülerken ağlar...

0|0
    0|0
  • hep sana benziyceğime ve hiç bir zaman sana benzemiyceğime dair söz veriyorum !

0|0
    0|0
    • Mantıklı bir tezatlık göremedim. anlamadım mı acaba

• ben pek kurallı şiir yazmam aslında ama sende haklısın bu da müzik zevki gibi kimisi rock sever kimisi pop bu da böyle. saygı duyarım ayrıca yazdığın şeyleri görmek
      isterim :))

• En beğendiğim değilde asonans ve aliterasyon içeren bir sözümü yazim : Kusursuzluk da bir kusurdur aslında. çünkü insan doğası gereği kusurludur. dolayısıyla insan kusursuzluk kusrundan yoksun kusurlu bir varlıktır

Erkekler Ne Diyor 8

• Cinsellik kategorisinde görüş paylaşırken aklıma geldi, bir daha da unutmadım.

Hep söylerim.

Tek gecelik ilişkilerde dahi kapıyı kapatıp çıkarken '' teşekkür ederim, iyi geceler '' diyebiliyorsan adanmısın. İş bitti, haydi eyvallah dediğinde değil !

0|1
    0|0
  • Hayat bir zulümse hele bir çay koyim gülümse. (Bir yerden duymuşta olabilirim hatırlamıyorum )

0|0
    0|0
  • duydumki duymuşşsun duymadığını yüreğinin sesine kulak vermediğini seni sevenlere bu kadar kör sana güvenenlere bu kadar cahil kaldıgını..

0|0
    0|0
  • özgecan aslan öldü mü?
    somayı unutmayan kaldı mı?
    tayyip oyları aldı mı?
    şimdi ülke bölünür.

0|0
    0|3
  • farkımız kimsede olmayan tarzımızdır.
    özenti olma kendin ol
    3 kuruşa herkesi satın alabilirsin ama beni asla :D
    biz adamlığı ileride satarız diye olmadık :D

0|0
    0|0
  • aşkın şarabını içtim içmeden sarhoş yüreğim...

0|0
    0|0
  • Doğrun için savaş, asla pes etme çünkü yağmur her zaman yağmaz.

0|0
    0|0
  • Senin okudugun mektebinnn amuğgggggaa goyim :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...