Ilk karakalem calismam?

Ilk karakalem calismam?evet arkadaslar bir kac gunluk merak sonucu basladim ortaya cikan ilk urun yorumlariniz nedir ilk resim icin iyi ya da kotu

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk çizim iyi veya kötü demeyelimde, yetenek ve azimin ilk adımları eliniz alıştıkça gelişir düz birçizim olmuş insan anatomisini bilmelisiniz çizimde mesela gözün detayları kolayda el kol bacak vucüt zordur, ilk aşamalarda bakarak kolay çizimlerle başlayın nelerin nasıl çİzildigini ögrendikçe hayal gücünüz devreye girer

Bknz. alıştırma ve geliştirme evreleri çerezlik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• karakalem çalışmalarında tonlamaya ve geçişlere dikkat etmelisin amaç herşeyi aydınlık ya da gölgeli olarak gerçekçi yansıtmak gözleri mesela tamamını tonlamışssın yanlış gözbebeği tarafının bazı yerlerini boşta bırakıcak beyazını çok daha az karartıcaksın bide sana tavsiye karartmalarda hafif çiziklerden sonra parmağınla dağıtırsan daha hoş görüntüler oluşur ama

0|1
    1|0
    • Bugunluk hevesle oturdum basina tek bir kalemle cizdim fazla iyi degil biliyorum kursa baslamaya dusunuyorum ama sagol yorumun icin

• Başka şeylerle ilgilen sen napcan resim yapıp

0|1
    0|0
  • güzelmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Artılabilecek bir yetenek diyelim üstüne git

0|1
    0|0
    • Diyosun

• Ben çöp adam çizemem mesela. Sen yine bişeyler çiziyorsun üstüne gidersen geliştirirsin yani elin alışır

• Eyvallah yorum icin

Yükleniyor...