İzmir'i beğenenler var mıdır?

İzmirli var mı aranızda İzmiri seviyor musunuz? nasıl anlatırsınız

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• izmir güzeldir bambaşkadır güzel izmir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben misal yurt dışında yaşamış olan gurbetçilere daima Türkiyeye yerlesmek istiyorlarsa İzmir onlara göre bir seçenek olacaklarini daima söylüyorum.Neden? Havası çok güzel, insanlarıda güzel (genelleme yapmak yanlış ) ama ben bir çok kere İzmire gittim ve gezdiğim ve kaldığım en huzurlu şehirlerden biri oldugu düşünüyorum.İllaki oradada yasanan suçlar olaylar oluyor ama gece saat 11 de sinemadan İstabuldan yalnız gelmeyle İzmirden o saate yürümek arasında fark var.Sahili çok güzel, Balçova, Buca, Bornova gibi şehirler çok güzel, temiz, insanlar doğal.Havası, denizi, çelezi, şarabi, zeytin yağı, zetini ve çok zengin sebze kültürü olan, ermenilerin, yunanlıların, boşnak kökenlilerin veya farklı kökenli insanların renk kattığı bir güzel şehirdir benim için :).İzmiri seviyorum.

0|0
    0|1
  • İzmiri çok seviyorummm

0|0
    0|1
  • ben izmirliyim .. 1 sene sonra buyuk ihtimal ayrılıcam burdan ama vazgeçilmez biyer bence ..insanları sıcak havası biraz fazla değişken sonra ne bilim genç nüfus oranı iyi gezip göreceğin yerlerde cok var boyle yani yaşanabilecek bi şehir :)

0|0
    0|1
  • izmirliyim ve özlüyorum :)

0|0
    0|1
  • İzmirliyim ama bir kaç yıldır gitmiyorum bazı sebeplerden dolayı.

Karşıyaka'm benim. Çok özledim İzmirimi .. Boyozundan gevreğine kadar...

0|0
    0|1
  • Bayiliyorum izmire

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• bir Ankara değildir :)

0|0
    0|1
  • kızları bir alem. küçük ama hoş şehir.

0|0
    0|1
  • izmirli degilm ama :) çokseverim izmiri yazin bi kere giderim mutlaka gezmeye :) avrapunın göbedir beya izmir :))

0|0
    0|2
  • aşığım izmire

0|0
    0|1
  • İzmir anlatılmaz yaşanır

0|0
    0|2
Yükleniyor...