Okuduktan sonra beni değiştirdi çok şey kattı dediğiniz sürükleyici kitap önerileriniz var mı?

Hayatinizi degistiren kitaplar nelerdir??? sürükleyici hayata bakis açımızi degistirecek kitap ariyorum var mi oneriniz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet batman bana ikimizi anlat kitabından cesaret alarak 3 yıldır konuşmadığım eski sevgilime yazdm bir şans daha istedim... çünkü kitapta ne olursa olsun sevmeyi bırakmayacağını ve kızında o kadar kötü davranmadığını gördüm bu yüzden gidip yazdım verdiği cevap :
    özür dilerim ama ben yeni bir hayata başladım böyle mutluyum bir daha yazmazsan sevinirim oldu
    bu yüzden bana hayatınızı değiştiren kitaplar demeyin...

0|0
    0|0
    • Hic yazmasan icin icini yerdi iyi olmus bence

• bir nevi ve şimdi anladım ki bu iş asla olmaz... engelledim ne varsa önümüze bakalım artık...
      hayırlısını verir rabbim inşallah.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızıl Nehirler
    Leyleklerin Uçuşu
    Siyah Kan

0|0
    0|0
  • Avucunda ki kelebek

0|0
    0|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • simyacı-paulo coelho :)

0|0
    0|0
  • Sana uygun nlp uzmani ahmet setif izgörenin kitabini tavsiye ederim gorus acin mutlaka degisir

0|0
    0|0
  • Kizlarsoruyor. com sitesine girdim aşkın yalan olduğunu kizlarin ne olduğunu neden hep. iyilerin kaybettiğini kısacası dünyanın gerçek yüzünü ögrendim

0|0
    0|0
    • Erkekler sutten cikma ak kasik zaten

• Sen kanatsiz meleksin i zaman yalniz. genelleme yapmazsan sevinirm simdiye kadar 1 tane sevglm oldu. o da agzima sicti

• Bende bir ara 3 sevgiliyi idare ediyodum simdi 1 tane bile yok :S

• Her Şey Seninle Başlar - Mümin Sekman

0|0
    0|0
  • Güzel soru hemde tam ihtiyacım olan

0|0
    0|0
  • İsmini direk söylesem yanlış anlaşılmaya sebebiyet veriyor hep o yüzden böle atıyorum artık :) tavsiye ederim ama başkasına tavsiye ederken dikkat et :D http://i.hizliresim.com/1Yq2kB.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşk Köpekliktir
    Kürk Mantolu Madonna
    İncir Kuşları

0|0
    0|0
  • Kumarbaz - Dostoyevski
    Gurur ve önyargı - jane austen

0|0
    0|0
  • Evet var. Ama kimse kimseye en sevdiği kitabı söylemez.

0|0
    0|0
  • "Sofie'nin Dünyası" oku hayata farklı bakmaya başlarsın emin ol.

0|0
    0|0
  • allah de ötesini bırka sabrıı ve yürekten inanmayı öğretti bana -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...