Sarah Jio okuyan var mı?

Sarah Jio okuyan var mı? Sarah Jio'nun kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz? konusu/üslubu açısından¿?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Cok begendigim bir üslubu var. Genel olarak cok ilginc benzetmeler yapar kitabi okurken hic sıkmaz sizi ve surukleyicidir. En son böğürtlen kisi kitabini okumustum cok güzel anlatmis bir geçmişi bir bugunu ayni anda islemis kitaba.. evli bir kadin sonuc olarak anneligi biliyor haliyle :))

0|0
    0|0
    • Iki kitabını okudum ve sanırım bunda da geçmişle bugünü aynı anda işliyor. Bu yüzden biraz basit buldum :-)

• Yardımci yanini cok sevdim. Ben cok planli yasiyan bir insan degilim açıkçası heran herseyi yapabilirim kimseye zarar vermemek kaydiyla soz yazmayi severim kisa hikayeler yazarim sarkilarim var eskiye ait ( suanki ugraslarim degil ) aslina bakarsan benimde psikolojiyle aram iyidir cok cok iyi denilebilir. İstediğim takdirde cok uc noktalara deginebilirim :) bu arada ben bir disariyi cikiyim yazamadim gelince konussak olurmu? -olur dedin. Peki gelince gorusuruz

Erkekler Ne Diyor 1

• Soracağına oku sen bize bilgi ver

0|0
    0|0
    • 2 kitabını okudum. İçerik bakımından birbirine benziyordu. Hikayesi hoşuma gitti ama popüler olmak için yazılmış kitaplar diye düşündüm. :-)

• Nirvana'ya ulaştım şimdi
      Okuyalım mı okunmayalım mı yani

• Siz bilirsiniz. Herkesin farklı bir tarzı var, sizinkini bilemeyeceğim. . :-)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...