Nasil bir eviniz olsun isterdiniz?

Nasil bir ev istiyosunuz? Misal ben iki katli sirin dis boyasi acik mavi denize yakin bahceli sirin bir ev istiyorum peki siz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• mümkünse müstakil, ufak bahçeli birşey ya da yüksek tavan bir daire.. odaları farklı pastel renklere boyayıp retro ve ahşap ağırlıklı döşemeyi planlıyorum güzel tablalor vs.. salonu kırmızı tuğla duvar kaplayıp bir odayı çalışma odası ve komple kütüphane yapacağım.. balkonda ufak bir sera ya da küçük kaplarda baharat falan yetiştiririm herhalde.. karışık şimdilik arzular şelale

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 8

• Villa deniz manzaralı bahçeli bir evim olsun isterdim. :) Odasının 1 tanesini full Fenerbahçe için özel dekore ettiğim şeyler olacak. Pes, yatak, koltuklar, duvarlar, aklına geleceğiniz her şey eşyalar hep Fenerbahçeli olacak. Diğer odalar şık ve sülü olacak. Mutfağım kırmızı olacak. Dolaplar kırmızı, ev aletleri kırmızı takım olacak. Diğer odamın 1 tanesini de kütüphane yapmak istiyorum. Sessiz sıcak bir ortam olacak. Sandalye ve koltuk olacak ki kitap okurken rahat olabileyim. Koridorlarda güzel tablolar istiyorum. Misafir odam fazlasıyla şık, oturma otası fazlasıyla sade. Dahası var ama bu kadar yeter. Ne demişler. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bir gün bu hayallerim gerçek olacak. :)

0|0
    0|0
  • İçi buram buram huzur koksun kiş aylarinda sicacik olsun ısıtma sistemi iyi olsun az ve şık esyalar olsun ferah ve geniş olsun

0|0
    0|0
  • Agaoglu insaat :dDD

0|0
    0|0
  • Huzur dolu olsun yeter :/

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/22BQOq.jpg bu sekilde evim olmasını cok isterim..

0|0
    0|0
  • İçinde sevdiğim adamla mutluluk olsun.
    Yemişim şeklini rengini nerde olduğunu ☺☺

0|0
    0|0
  • Buyuk olmali mumkunse +_+

0|0
    0|0
Yükleniyor...