Fast & Furios 7 geldi gidecek misiniz?

Fast&furios 7 geldi gidecek misiniz?

üzün süredir beklenen film geldi abikide ben kaçırmam akşam 2 3 spoiler atarım gitmeyenlere peki gidicek misiniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden Cüneyt Arkın filmlerinden çıkan gençliğin uçan tekmelerle evine döndüğü ülkemde sinema çıkışlarında trafiğin vay haline ;)))

Yarın izliycem inşeallah :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• hayatım yeterince hızlı ve öfkeli zaten
    bir de onu yiyemem
    yedi ya hani

0|1
    0|0
  • Hastasıyım abi arklarla gideriz herhalde.

0|1
    0|0
  • Gittim. Kurgu çok iyiydi. Serinin ilk filminden beri gidenler sanırım benim gibi "hadi olum" benzeri tepkiler Verip yeri geldi mi Jason Statham'a hareket cekecek kadar Kendini filme kaptiracaktir. Paul Walker'ın yerine kardesinin oynadigi yerlerde vücut tipinden anlayabilirsiniz ama bence. tadini kacirmayin. Onun disinda filmde cok fazla gürültü kirliliği var. Bir Batman veya interstellar gibi guclu seslerle ciksalardi cok daha efsane olurdu. Bazi sahnelerde ses kadar goruntu kirliligi de var ama benim gibi hastalari icin sorun degil. Son olarak da film ve tumolaylar bittikten sonra Paul Walker icin hazirlanmis bölüm cok duygulandirdi. Anlatmayayim, izleyin. Sonsuza dek cehennemde yanmasina gercekten uzuldugum biri. En sondaki for Paul yazisini gorunce bogazim düğümlendi zaten.

0|0
    0|0
  • İlk seanstan gittim bidaha izlerim tadı damağımda kaldı

0|1
    0|0
  • Bu sorulur mu. Tabiki gidilicek :D

0|1
    0|0
  • Birini bulursam giderim tabi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...